زن پارسیانی با دیدن 2 جوان 20 ساله شوکه شد

 جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارقان به عنف موبایل قاپ در شهرستان پارسیان خبر داد.

به گزارش رکنا، سرهنگ مهرداد مشوق صبح امروز(دوم اردیبهشت ماه) در بیان جزئیات این خبر بیان کرد: در پی تماس خانمی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در شهرستان پارسیان ، مبنی بر اینکه یک دستگاه موتور سیکلت حامل دو نفر ( راکب و سرنشین) راه وی را بسته و سرنشین با تهدید چاقو اقدام به دزدیدن موبایل مالباخته کرده و سریعا از محل متواری شدند که پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات تخصصی و رصد دوربین های موجود در محل ،توانستند ۲ نفر جوان حدودا ۲۰ ساله که از اتباع بیگانه بودند را شناسایی و با اخذ دستور قضائی هر دو سارق را در کمتر از ۲۴ ساعت در یک عملیات ضربتی در مخفیگاه شان دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان تصریح کرد: متهمان دستگیر شده که در ابتدا منکر سرقت بودند در بازجویی فنی پلیس و پس از مواجهه با ادله و مستندات لب به اعتراف گشوده و به جرم خود اعتراف کردند که هر دو سارق پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

این مقام انتظامی استان در پایان خاطرنشان کرد: ایجاد آرامش و برخورد با مخلان نظم و امنیت خط قرمز پلیس است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟