زنان جویای کار بابلسر از این مرد وحشت داشتند / او بازداشت شد

زنان بابلسری جویای کار در دام مرد پلید گرفتار شدند و پلیس رد این شیطان صفت را زد.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر ازدستگیری فردی که از طریق درج آگهی کاریابی با وعده اشتغال بانوان در فضای مجازی، اقدام به کلاهبرداری از سوژه های خود کرده بود ،خبر داد.

به گزارش رکنا، سرهنگ حسین زارع در تشریح این خبر بیان داشت: ماموران پلیس فتا درپی دریافت یک فقره پرونده مبنی بر کلاهبرداری از خانمی با درج آگهی درفضای مجازی با وعده اشتغال زایی برای وی در قبال دریافت مبلغی قابل توجه ،بررسی موضوع را به  صورت ویژه در دستورکار خود قرار دادند.

زنان جویای کار در دام مرد بابلسری

وی افزود: ماموران پلیس فتا با انجام اقدامات تخصصی دریافتند که با یک کلاهبردار حرفه ای مواجه می باشند که با طعمه قرار دادن خانم های جویای شغل،با درج آگهی در برخی از سایت ها پس از جلب اطمینان این قشر از جامعه و دریافت مبلغی به عنوان پیش پرداخت ، اقدام به کلاهبرداری از آنها می نماید.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر،خاطرنشان کرد: کارشناسان پلیس فتابا اقدامات فنی و تخصصی مخفیگاه متهم را شناسایی و با هماهنگی قضائی در اقدامی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

سرهنگ زارع با بیان اینکه متهم در برابر اسناد و مدارک پلیسی به جرم خود اعتراف کرد خاطرنشان کرد: ماموران پلیس فتا تاکنون 5نفر از شهروندان که طعمه این کلاهبردار مجازی شده بودند را شناسایی و برای آنها تشکیل پرونده دادند.

زارع خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت مواجهه با تبلیغات کاریابی در دنیای مجازی، نخست از  آدرس و هویت فرد و یا شرکت انتشار دهنده آگهی مطمئن شده و سپس اقدامات بعدی مثل وارز وجه ویا ارسال مدارک را انجام دهند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟