رسید بانکی راز دزد قدیمی تهران را فاش کرد

جاماندن رسید بانکی راز سرقت های دزد قدیمی تهران را فاش کرد.

به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه " خیراله دولتخواه" رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران گفت: 19 دی ماه سال گذشته پرونده ای با موضوع سرقت از لوازم داخل خودرو مبنی بر شناسایی و دستگیری سارق پرونده به پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد.

سرنخ پلیسی در خودروی سرقتی

وی با اشاره به اینکه در تحقیق از محل سرقت ، کارآگاهان یک فقره رسید بانکی در داخل خودرو کشف کردند، عنوان کرد: شاکی که اظهار بی اطلاعی از رسیدبانکی می کرد، دارنده حساب شناسایی و کارآگاهان سوابق کیفری وی را بررسی کردند.

رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی ابراز داشت: با استعلام های انجام شده مشخص شد که وی سابقه دار بوده و پیش تر به همین جرم به دفعات مختلف دستگیر و روانه زندان شده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه مخفیگاه متهم شناسایی و پس از هماهنگی های قضائی، وی در مخفیگاهش دستگیر شد، افزود: متهم در بررسی های پلیسی به 200 فقره سرقت لوازم و محتویات داخل خودرو در مناطق جنوب و جنوب غرب تهران اعتراف و اظهار کرد، اموال سرقتی را به مالخری به صورت نقدی می فروخته است.

دستگیری مارلخر اموال سرقتی

وی تصریح کرد: در این رابطه مالخر اموال سرقتی نیز دستگیر و در بازرسی از آن مکان تعداد فراوانی اموال سرقتی کشف و مالخر نیز پس از مواجهه حضوری با سارق به مالخری اموال مسروقه معترف شد.

سرهنگ دولتخواه در پایان با اشاره به تلاش کارآگاهان در شناسایی مال باختگان، گفت: تمامی 200 مال باخته شناسایی و اموال مکشوفه به آنها مسترد شده است.

این مقام پلیسی خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات پلیسی، هر دو متهم در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند و با دستور مقام قضائی روانه زندان شدند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟