پایان 3 ماه آدم ربایی پسر 20 ساله در سیستان و بلوچستان + جزئیات

عامل ربایش جوانی 20 ساله در عملیات ضربتی و هوشمندانه ماموران انتظامی شهرستان دلگان دستگیر و جوان 20 ساله ربوده شده از چنگال آدم ربا نجات یافت.

به گزارش رکنا، سردار احمد طاهری امروز در زاهدان اظهار کرد: 18 دی ماه سال 99 در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 در شهرستان دلگان مبنی بر وقوع یک فقره آدم ربایی جوانی 20 ساله در یکی از مناطق مسکونی شهر دلگان، پیگیری موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی و پلیس آگاهی شهرستان دلگان قرار گرفت.

وی افزود: با انجام تحقیقات میدانی و حضور مأموران در محل وقوع جرم مشخص شد، فردی ناشناس با علت و انگیزه قبلی اقدام به ربودن جوان 20 ساله کرده است.

آدم ربایی جوان 20 ساله در دلگان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع، طی رصد و پیگیری شبانه روزی و اشرافیت اطلاعاتی ماموران انتظامی شهرستان دلگان سرانجام مخفیگاه متهم در یکی از مناطق شهر دلگان شناسایی شد.

طاهری عنوان کرد: روز گذشته ماموران انتظامی با هماهنگی قضایی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه با ورود به مخفیگاه متهم وی را دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه جوان ربوده شده رهایی و صحیح و سالم تحویل خانواده وی شد،خاطر نشان کرد: متهمان در تحقیقات پلیسی علت آدم ربایی را اختلافات مالی با فرد ربوده شده اعلام داشتند که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

سردار طاهری با هشدار جدی به مجرمان و مخلان نظم و امنیت گفت: چنانچه این افراد که ضمن ایجاد بی نظمی، باعث آزرده خاطر شدن دیگر مردم استان می شوند دست از فعالیت و اقدامات مجرمانه خود برندارند مطمئن باشند که سرانجام با ضربه قاطع و سخت پلیس مواجه خواهند شد و ضمن دستگیری، به دست قانون سپرده خواهند شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟