فرار مرد تهرانی از صحنه کشته شدن یک جوان / شب گذشته رخ داد

مرد متخلف پس از تصادف با عابر و کشتن وی در تهران فرار کرد.

علیرغم توصیه های مکرر و متعدد پلیس راهور فاتب در خصوص عدم تردد عابرین از عرض بزرگراه باز هم شاهد این کار از سوی عابرین پیاده و در نهایت بروز حوادث ناگوار هستیم.

به گزارش رکنا ، سرهنگ احسان موُمنی رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب اظهار داشت : به گفته شاهدان عینی حاضر در صحنه تصادف در ساعت 19:05 شب گذشته و در مسیر شمال به جنوب بزرگراه آیت الله سعیدی بعد از تقاطع زرند ، یکدستگاه سواری متواری به شدت با عابر پیاده ای که در حال عبور از عرض بزرگراه بوده برخورد می نماید .

تصادف عابرپیاده در تهران / راننده فرار کرد

وی افزود : پس از این حادثه متاُسفانه عابر پیاده بر اثر شدت ضربه وارده در محل حادثه فوت می نماید.

مومنی افزود : بلافاصله پس از این حادثه عوامل منطقه 18 پلیس راهور فاتب در محل حضور یافتند و ضمن ایمن سازی محل نسبت به بررسی علل و عوامل این حادثه اقدام نمودند .

سرهنگ موُمنی توصیه نمود: عابرین پیاده در هنگام عبور از عرض معابر حتماً از گذرگاههای عابر پیاده و یا از پل های هوایی عابر پیاده استفاده نمایند تا شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.

وی گفت : در این خصوص کروکی تنظیم و اقدامات قضایی در خصوص شناسایی راننده و خودروی متواری با توجه به اظهارات شاهدین و اقدامات پلیسی صورت گرفته و تحویل مراجع قضایی گردیده است .آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟