تیر باران یک زن و 2 مرد ایلامی / زن جوان به قتل رسید

مرد جوان که در اقدامی مسلحانه دست به قتل زن جوان و زخمی کردن 2 مرد کرده بود دستگیر شد.

به گزارش رکنا، سردار دلاور القاصی مهر فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: روز ۲۲ فرروردین ماه امسال ، در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تیراندازی منجر به قتل در یکی از محله‌های شهرستان ملکشاهی بلافاصله عوامل انتظامی به محل اعزام شدند.

قتل زن جوان با شلیک اسلحه

 وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد، جوانی ۲۴ ساله با استفاده از سلاح شکاری یک زن ۴۰ ساله را به قتل رسانیده و ۲ نفر دیگر را مجروح کرده و از صحنه جرم متواری شده است.

فرمانده انتظامی استان ایلام ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی استان و کارکنان انتظامی شهرستان ملکشاهی با انجام اقدامات فنی و بکارگیری منابع پس از چند روز تلاش بی وقفه ، مخفیگاه این قاتل فراری را در یکی از کوه‌های اطراف شهرستان ملکشاهی پیدا کردند.

دستگیری قاتل فراری

او بیان کرد: پس از هماهنگی با مقام قضائی و در یک عملیات موفق پلیسی ، این فرد قاتل در ساعات اولیه بامداد امروز دستگیر شد.

سردار القاصی مهر با بیان اینکه قدری تحمل، تدبیر و گذشت، امکان پیشگیری از بروز این گونه حوادث تلخ و غیرقابل جبران را میسر می‌کند، اظهار کرد: متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟