توقیف هندوانه های شیشه ای در تهران + عکس و جزئیات

محموله ماده مخدر شیشه در بار هندوانه کشف شد.

به گزارش رکنا، حمیدرضا گودرزی عصر دوشنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران در مورد کشف ماده مخدر شیشه اظهار داشت: ۴۳۷ کیلو ماده مخدر شیشه که از یکی از کشورهای همسایه در قالب محموله هندوانه وارد کشور و سپس تهران شده بود کشف شد.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران ادامه داد: اقدامات نیروی انتظام در کشف مواد مخدر در استان تهران قابل تقدیر است و همچنین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ حائز کسب رتبه برتر در کشور شد.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران عنوان کرد: موضوع اختصاص زمین ۵ هکتاری در حسین آباد بخش کهریزک جهت پارکینگ خودروهای توقیفی و مصادره ای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران از طریق فرمانداری شهرستان ری و اداره کل منابع طبیعی استان پیگیری می شود.

گودرزی گفت: موضوع تامین برق مرکز ماده ۱۶ شهید زیادیان و همچنین تکمیل پروژه آبرسانی مرکز ماده ۱۶ سروش و نصب مخزن ۵۰۰ مترمکعبی نیز پیگیری می شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به تفاهم نامه مشترک ستاد مبارزه با مواد مخدر با سازمان زندان ها در مورد پذیرش ۸ هزار معتاد متجاهر در مرکز فشافویه نیز توافقات لازم حاصل و این مهم محقق خواهد شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟