ربودن تاجر فرش تهرانی از سوی گانگستر مسلح ! / زعفران ها هم دزدیده شد + عکس

کارگر مغازه فرش فروشی پس از اخراج از مغازه دست به آدم ربایی مسلحانه زد.

به گزارش گروه حوادث رکنا، چندی قبل خانواده مرد فرش فروشی با حضور در اداره پلیس از ناپدید شدن پدرشان خبر دادند و با توجه به مرموز بودن ماجرا تیمی از ماموران پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس سهرابی از شعبه 9 دادسرای امور جنایی تهران برای ردیابی مرد گمشده وارد عمل شدند.

 تاجرفرش در تله آدم ربایی

کارآگاهان در تحقیقات میدانی پی بردند که تاجر فرش پس از پایان کارش از سوی یکی از کارمندان قدیمی اش ربوده شده است که تحقیقات برای دستگیری مرد ربوده شده کلید زده شد.

کارآگاهان در این مرحله پی بردند که متهم چندی قبل از کار اخراج شده است و احتمال می رود مرد جوان با کینه گرفتن از مرد فرش فروش اقدام به ربودن وی کرده است که در همین راستا تجسس های پلیسی آغاز شد و ماموران پی بردند کارگر فرش فروشی پس از آدم ربایی به شهرستان خود رفته است.

ردیابی های پلیسی ادامه داشت تا اینکه ماموران موفق به شناسایی مخفیگاه متهم در یکی از شهرهای کشور شدند و تیمی از ماموران برای دستگیری کارگر آدم ربا و رهایی مرد فرش فروش به محل اعزام شدند.

رهایی تاجرفرش پس از 3 روز

تجسس های پلیسی ادامه داشت که ماموران در مسیر مخفیگاه کارگر جوان بودند که تاجر فرش در تماس با پلیس از رهایی اش خبر داد.

ماموران در این مرحله پی بردند که کارگر جوان با اطلاع از اینکه پلیس در تعقیبش است صاحب کارش را رها کرده و از مخفیگاهش خارج شده است.

تاجر فرش پس از رهایی و بازگشتن به خانه در تحقیقات پلیسی گفت: به خاطر شیوع کرونا وضعیت بازار خراب شده بود و بیشتر اوقات مغازه بسته بود به همین خاطر تصمیم به اخراج نیروها گرفتم که جعفر کارگر قدیمی نیز بیکار شد و بعد از چند روز وقتی سوار بر خودرویم در محل کار شدم جعفر نیز به زور و با تهدید اسلحه وارد خودرویم شد و خواست به حرفهایش گوش کنم.

وی افزود: در مسیر جعفر یک آبمیوه به من داد که بعد از آن بیهوش شدم و دیگر هیچ چیز به یاد ندارم تا اینکه خودم را دریک خانه قدیمی دیدم و جعفر از من می خواست تا یکسری از اموالم را به نامش بزنم تا مرا رها کند تا اینکه متوجه شد پلیس در تعقیبش است و مرا از خانه بیرون کرد و خودش نیز فرار کرد.

ربودن برادر تاجر فرش در تهران

تحقیقات پلیسی ادامه داشت که ماموران پی بردند که جعفر در سناریوی دیگری به سراغ برادر تاجر فرش که با هم شریک کاری هستند رفته و با تهدید اسلحه اقدام به سرقت خودروی شاسی بلند، طلا، پول و زعفران های زیادی کرده و پا به فرار گذاشته است.

بدین ترتیب تحقیقات پلیسی برای دستگیری جعفر وارد عمل شد تا اینکه ماموران پی بردند که خودروی سرقتی در تعقیب و گریز پلیسی در عوارضی یکی از شهرهای اطراف تهران متوقف و راننده آن دستگیر شده است.

تعقیب و گریز پلیسی برای آدم ربای فراری

ماموران پی بردند، جعفر پس از سرقت مسلحانه از برادر صاحب کارش سوار بر خودروی شاسی بلند از تهران خارج شده و در نزدیکی یکی ازشهرهای اطراف تهران با ایست بازرسی پلیس در عوارضی یکی از شهرها روبرو می شود که به دستور ایست پلیس توجه نکرده و تصمیم به فرار می گیرد که ماموران در یک تعقیب و گریز طولانی با تیراندازی های هوایی موفق به توقف خودروی شاسی بلند و دستگیری جعفر شده اند.

ماموران در بازرسی از خودروی جعفر وسایل سرقتی از برادر مرد فرش فروش و اسلحه جعفر را به دست آوردند.

جعفر در صحنه دستگیری ادعا کرد که این اموال را بخاطر طلبی که از صاحبکارش داشته گرفته و سرقتی نیست که متهم پس از هماهنگی با مقام قضایی به تهران منتقل و در اختیار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

جعفر در اعترافاتش ادعا کرد که اسلحه را از قبل تهیه کرده و هیچ انگیزه ای نداشته اما وقتی از کار بیکار می شود با توجه به اینکه سالها در این مغازه فرش فروشی و در کنار 2 برادر کار می کرده از آنها ناراحت شده و تصمیم به انتقام گیری می گیرد.

بنا بر این گزارش، متهم برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس سهرابی از شعبه 9 دادسرای امور جنایی در اختیار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟