کمین مردان تبهکار برای خانم رانندگان شیرازی + جزییات

به گزارش رکنا،  با شکایت چند راننده زن مبنی بر سرقت خودروهایشان در منطقه گلدشت معالی‌آباد شیراز، رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت. پس از تحقیقات اولیه مشخص شد که شیوه همه سرقت‌ها به یک شکل بوده است.

شاکی‌ها مدعی شدند وقتی برای سوار شدن به خودرویشان که کنار خیابان پارک بوده نزدیک شدند با مشاهده لاستیک خودرو که پنچر بود به‌دنبال شخصی برای کمک بودند که مردی در حدود 40 ساله به آنها نزدیک شده و به بهانه اینکه در این نزدیکی پنچرگیری نیست به آنها پیشنهاد کمک می‌داد اما پس از تعویض لاستیک‌ با ترفندی سوئیچ را گرفته و بلافاصله خودرو را سرقت می‌کرد.

سرهنگ کاووس حبیبی رئیس پلیس آگاهی استان فارس، در این باره گفت: مأموران پلیس آگاهی با اقدامات فنی و تخصصی و بررسی جغرافیای جرم، موفق شدند 2 نفر سارق را که همدست یکدیگر بودند، شناسایی و دستگیر کنند. متهمان در بازجویی اولیه به سرقت 3 دستگاه سواری در شیراز اقرار کردند و پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند.

در بازرسی از مخفیگاه سارقان، 3 دستگاه سواری برلیانس، ‌ام وی‌ام و پژو پارس کشف شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟