فیلم از صحنه قتل 2 نفر و ویرانی خانه های 2 طایفه در چرام
حجم ویدیو: 3.57M | مدت زمان ویدیو: 00:00:34

درگیری بین دو طایفه در شهرستان چرام دو نفر به قتل رسید که صبح امروز یکی از قاتلان دستگیر و هم اکنون در اختیار مراجع انتظامی و قضایی است.

تشریح آخرین جزئیات درگیری خونین در چرام

به گزارش رکنا؛ فرمانده انتظامی استان  کهگیلویه و بویر احمد با اشاره به نزاع مسلحانه منجر به قتل در شهرستان چرام اظهار داشت: یکی از قاتلان کمتر از 3 ساعت پس از وقوع قتل حین خروج از شهرستان دستگیر شد.

سردار کیقباد مصطفایی در ادامه افزود: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره نزاع دسته جمعی مسلحانه منجر به قتل در سطح شهرستان چرام در کمترین زمان ممکن ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: در بررسی مأموران مشخص شد که یک دستگاه خودروی پژو پارس بعد از جشن عروسی به دلایلی نامعلوم از مسیر جاده واژگون که در تعاقب آن تعدادی از طرفین حاضر در صحنه با هم درگیر که متاسفانه بر اثر این درگیری، دو نفر با اسلحه گرم کشته شدند.

وی تصریح کرد: در ادامه این درگیری متاسفانه در اقدامی احساسی و غیر قانونی تعدادی از منازل بستگان قاتلان به آتش کشیده شد که موضوع تحت پیگیری است.

وی تاکید کرد: با ورود نیروی انتظامی به موضوع و بررسی‌های اولیه یکی از قاتلان کمتر از 3ساعت پس از وقوع قتل حین خروج از شهرستان توسط پلیس دستگیر شد.

درگیری منجر به قتل در چرام

وی با اشاره به اینکه تلاش برای دستگیری دیگر قاتل فراری و سایر منازعین و هنجارشکنان در دستور کار ویژه پلیس قرار دارد، خاطرنشان کرد: بحمدالله با حضور مقتدرانه پلیس شهرستان و اعزام اکیپ‌هایی از ماموران ویژه شهرستان های تابعه و مرکز استان به سرپرستی جانشین انتظامی استان به شهرستان چرام، امنیت در منطقه برقرار است.

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: با وجود هشدارها مبنی بر عدم استفاده از سلاح، متاسفانه باز هم شاهد استفاده از سلاح در مراسم‌های خانوادگی هستیم که برخی مواقع منجر به وقوع حوادث تأسف باری می‌شود که شایسته است با فرهنگ‌سازی همه جانبه از تداوم این رسم نادرست که تاکنون بسیاری از خانواده‌ها را داغدار کرده است،جلوگیری کرد.

درگیری و قتل 2 طایفه در چرام

درگیری و قتل 2 طایفه در چرام

مصطفایی در پایان ضمن هشدار به افرادی که از قانون تخطی می‌کنند، خاطرنشان کرد: پلیس با همکاری دستگاه قضایی با کسانی که بخواهند نظم و امنیت جامعه را به مخاطره بیاندازند، به صورت قاطع و قانونی برخورد می‌کند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟