دستگیری 31 زن و مرد در مهمانی مختلط شبانه / درماهشهر رخ داد

به گزارش رکنا،  31 نفر در یک پارتی مختلط شبانه در یکی از کافی شاپ های بندر ماهشهر بازداشت شده و این محل با حضور پلیس و با حکم قضایی پلمب و برای افراد دستگیر شده نیز پرونده قضایی تشکیل شد.

دادستان عمومی و انقلاب بندر ماهشهر شنبه به رسانه ها گفت: این افراد در یک پارتی مختلط شبانه در یکی از کافی‌شاپ‌های بندر ماهشهر، توسط مأموران پلیس اطلاعات نیروی انتظامی این شهرستان بازداشت شدند.

مهدی محمدی ادامه داد: با حضور به موقع پلیس، کافی‌شاپ متخلف پلمب و برای افراد بازداشت شده که ضمن شکستن پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا ، اقدام به هنجارشکنی و برگزاری پارتی شبانه کرده‌ بودند، پرونده قضایی تشکیل شد.

دادستان عمومی و انقلاب بندر ماهشهر با هشدار به افراد قانون‌شکن و متخلف گفت: دستگاه قضایی مجدانه با اشخاصی که قانون و هنجارهای اجتماعی را شکسته و سلامت عمومی جامعه را نیز به مخاطره می اندازند ،برخورد خواهد کرد و در این زمینه هیچگونه اغماضی نخواهد داشت.

محمدی خاطرنشان کرد: خانواده‌ها نیز باید نظارت دقیق‌تری بر فرزندان خود داشته باشند و بدانند فرزندشان کجا رفت و آمد می‌کند و با چه کسانی ارتباط دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟