پسر جوان که در یک درگیری قرار دعوا در پارک دست به قتل زد،تسلیم پلیس شد.

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، عقربه ها ساعت 9 شامگاه سه شنبه 17 فروردین ماه امسال را نشان می داد که ماموران کلانتری 140 باغ فیض در جریان درگیری مرگباری در یکی از بوستان های غرب تهران قرار گرفتند و تیمی از ماموران برای تحقیقات پلیسی وارد عمل شدند.

قتل پسر 17 ساله در درگیری مرگبار

ماموران با حضور در محل پی بردند که پسر 17 ساله ای در این درگیری به قتل رسیده است و همین کافی بود تا بازپرس ساسان غلامی از شعبه 3 دادسرای امور جنایی همراه تیمی از کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران برای تحقیقات ویژه وارد عمل شدند.

کارآگاهان در گام نخست به سراغ دوست قربانی درگیری مرگبار که در صحنه جرم حضور داشت رفتند و پسر نوجوان به ماموران گفت: ایمان از چندی قبل با بابک سر هر مسئله کوچکی برای همدیگر در فضای مجازی و خیابان برای هم کری خوانی و کل کل می کردند و هر کدام می خواستند خود را به دیگری برتر و گنده تر معرفی کند و همین باعث شده بود تا آنها با هم درگیر شوند.

قرار برای درگیری مرگبار در پارک

دوست ایمان افزود: امروز ایمان به در خانه مان آمد و ادعا کرد با بابک برای درگیری در یکی از بوستان های نزدیک خانه مان قرار گذاشته است از من خواست که در این قرار با چند تن از بچه محل ها او را همراهی کنیم که در صورت درگیری با هر بحثی به ایمان کمک کنیم.

وی ادامه د اد: من هم همراه چند تن از دوستانم با ایمان به پارک رفتیم و داخل پارک ایستاده بودیم که ناگهان بابک سوار بر موتور به سمت ما آمد و بدون هیچ حرفی جلوی پای ایمان توقف کرد و خیلی زود از موتورش پیاده و با چاقو یک ضربه به سینه ایمان زد و سوار بر موتور پا به فرار گذاشت.

پسر جوان گفت: آنقدر صحنه درگیری مرگبار سریع بود که همه ما در پارک شوکه شدیم و حتی نتوانستیم به سراغ بابک برویم.

قاتل پسر نوجوان فراری شد

همین کافی با شناسایی بابک بازپرس ویژه قتل دستور بازداشت این قاتل 18 ساله را صادر کند و کارآگاهان وقتی به جلوی در خانه بابک رفتند مشخص شد متهم فراری شده است و بعد از درگیری مرگبار به خانه بازنگشته است.

تجسس های پلیسی برای دستگیری بابک ادامه داشت که مادر این پسر جوان پای در دادسرای امور جنایی تهران گذاشت و در خصوص مراجعه ماموران پلیس آگاهی به جلوی در خانه اش تحقیق کرد و وقتی فهمید پسرش دست به قتل زده شوکه شد و بیهوش روی زمین افتاد که خیلی زود این مادر نگران تحت درمان قرار گرفت و وقتی به هوش آمد شروع به گریه زاری کرد.

مادر بابک گفت: پسرم یک و نیم ساله بود که پدرش ما را ترک کرد و من با زحمت های زیادی توانستم بابک و خواهرش را بزرگ کنم و هنوز نمی توانم باور کنم پسرم دست به قتل زده و مادر و خانواده ای را داغدار کرده است، نگران مادر ایمان هستم و نمی دانم چطور می تواند این داغ سنگین را تحمل کند.

تهدید اسیدپاشی پسر برای مادر

مادر نگران ادامه داد: پسرم مشکل روحی و روانی دارد و تحت درمان است و مرا مدام کتک می زد و تهدید به مرگ می کرد و حتی یک بار به قدری مرا به باد کتک گرفت که مجبور شدم از پسرم شکایت کنم و برای بابک در دادسرای اطفال پرونده ای تشکیل شد اما چون دلم نمی آمد پسرم به زندان برود رضایت دادم.

مادر بابک گفت: بیماری پسرم بعد از آزادی بیشتر شده بود و یک روز از من خواست تا برایش یک خودرو بخرم که به خواسته اش جواب منفی دادم و همین باعث شد تا بابک مرا تهدید به اسید پاشی کند و از ترس پسرم به خانه خواهرم پناه بردم چون می ترسیدم پسرم تهدیدش را عملی کند و با توجه به اینکه بابک آدرس خانه خواهرم را نداشت به آنجا رفتم و حالا هم نمی دانم بابک کجاست و بخاطر کاری که کرده ناراحت هستم.

دستگیری قاتل فراری

قاتل هفده ساله با مراجعه به کلانتری باغ فیض خودش را تسلیم پلیس کرد.وی که بعد از قتل چند روزی به یک شهرستان فرار کرده بود،بعد از مراجعه به پلیس در اعتراف به قتل به ماموران گفت:«با مقتول بچه یک محل بودیم.ذمدتی قبل در پارک زنبق همدیگر را دیدیم و چشم در چشم شدیم و بین ما درگیری پیش آمد.مقتول من را با زنجیر کتک زد.درگیری بین ما در فضای مجازی و در محل ادامه داشت و برای هم کری می خواندیم.تا اینکه روز حادثه با هم قرار دعووا گذاشتیم.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟