جزییات شهادت 2 محیط‌بان زنجانی/ شلیک قاتلان با سلاح جنگی

یکی از قاتلان که 2 محیط بان زنجانی را با شلیک گلوله به شهادت رسانده بود بازداشت شد.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست جزئیاتی از قتل دو محیط‌بان استان زنجان توسط افراد ناشناس را تشریح کرد.

به گزارش رکنا، فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست با اشاره به شهادت دو محیط‌بانان استان زنجان به نام‌های مهدی مجلل و میکاییل هاشمی که بر اثر تعقیب و گریز شکارچیان در منطقه حفاظت شده فیله خاصه استان زنجان مورد اصابت گلوله قرار گرفتند، بیان کرد: پیکر آنان در اختیار پلیس است و به احتمال قوی این دو محیط‌بان دیشب ساعت ۸ شب شهید شدند، چون از آن ساعت بعد هرچه گشتیم این دو نفر را پیدا نکردیم و دیگر وقتی که هوا روشن شده بود، پیکر آنها را پیدا کردیم.

شلیک مرگبار به 2 محیط بان زنجان + عکس لحظه شهادت و اسامی

وی در مورد ماجرای این درگیری ادامه داد: ماجرا به این صورت بود که این دو محیط‌بان به یک گروه شکارچی که سوار نیسان بودند بر می‌خورند و این موضوع را با بی‌سیم به محیط‌بانی و نیروهای دیگر اطلاع می‌دهند و اعلام نیاز برای نیروی کمکی می‌‌کنند، نیروهای کمکی به منطقه می‌رود، که ساعت ۸ شب بوده، اما هر چه با این دو محیط‌بان تماس گرفته می‌شود جوابی نمی‌دهند.

محبت خانی افزود: هر چه در منطقه گشتیم این دو نفر را پیدا نکردیم تا اینکه با روشنایی هوا جنازه آنها پیدا شد.

وی گفت: احتمال می‌دهیم از همان ۸ شب که جواب ندادند، شکارچی‌ها آنها را زده باشند و شهید شده باشند.شکارچیان با سلاح جنگی به آنها شلیک کرده بودند.

محبت خانی ادامه داد: الان هم پلیس با تمام توان از صبح زود در صحنه حضور دارد، هنوز کسی دستگیر نشده ولی پلیس در حال بررسی است که دیگر این اطلاعات را باید پلیس اطلاع رسانی کند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟