پسر بجنوردی به مادربزرگش رحم نکرد / بازداشت پس از شکایت

نوه بی رحم در بجنورد به دام پلیس گرفتار شد.

به گزارش رکنا، رئیس پلیس فتا خراسان شمالی از شناسایی و دستگیری فردی که اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب مادربزرگ اش کرده بود، خبر داد.

سرهنگ یوسف شاکری رئیس پلیس فتا خراسان شمالی گفت: با دریافت شکوایه از خانومی به هویت مشخص مبنی بر اینکه شخصی ناشناس در چند مرحله مبالغی از حساب او برداشت کرده مراتب در دستور کار کارشناسان پلیس فتا استان قرار گرفت.

سرهنگ شاکری افزود: کارشناسان پلیس فتا در گام اول و پس از ثبت اظهارات شاکی، با اقدامات فنی و بررسی صورتحساب او مراتب شناسایی متهم را در دستور کار خود قرار دادند.

دزدی از مادربزرگ / او حسابش را خالی کرد

رئیس پلیس فتا استان تصریح کرد: در تحقیقات کارشناسان پلیس مشخص شد عامل برداشت از حساب بانکی نوه شاکیه می‌باشد که در یک اقدام پلیسی دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.

سرهنگ شاکری به مردم هشدار داد: اعتماد بی‌جا به افراد مختلف و در اختیار قرار دادن اطلاعات کارت‌بانکی به آنان عواقب جبران‌ناپذیری را به دنبال دارد لذا در حفظ و نگهداری اطلاعات بانکی خود کوشا باشید و در این خصوص به‌هیچ‌وجه حتی به اقوام و دوستان خود نیز اعتماد نکنید.

رئیس پلیس فتا استان به شهروندان توصیه کرد: با اشاره به اینکه همکاران با رصد و پایش فضای مجازی به دنبال برقراری امنیت سایبری شهروندان هستند، لذا هرگونه محتوا و برنامه مشکوک را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir لینک مرکز فوریت‌های سایبری با پلیس فتا در میان بگذارید.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟