قتل جوان چابهاری با شلیک گلوله پدر و برادر بی رحم

راز قتل جوان 25 ساله در چابهار برملا شد و پدر و برادرش به عنوان قاتل شناخته شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با تکذیب خبر قتل جوان چابهاری توسط سارقان از دستگیری پدر و پسر خانواده که عاملان قتل این جوان بودند، کمتر از ۵ روز خبر داد.

به گزارش رکنا، سردار"احمد طاهری" فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در تشریح جزئیات این خبر که بازتاب غیر واقعی و کذب در فضای مجازی مبنی بر ارتکاب قتل جوانی در چابهار توسط سارقان داشته است، بیان کرد: هشتم فروردین ماه سال جاری در پی قتل جوانی ۲۵ ساله در یکی از روستا‌های شهرستان چابهار موضوع کشف پرونده و دستگیری قاتل و یا قاتلان به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

قاتلان جوان چابهاری دستگیر شدند

او افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی شهرستان چابهار با تحقیقات گسترده میدانی و جمع آوری سرنخ‌های موجود و با استفاده از اقدامات فنی و تخصصی، متهمان اصلی این پرونده را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در تحقیقات تکمیلی پلیس مشخص شد متهمان که پدر و پسر آن خانواده بودند، به دلیل اختلافات خانوادگی طی یک نزاع و همچنین با شلیک گلوله سلاح کلت این جوان را به قتل رسانده اند که در فضای مجازی بصورت غیر واقعی و کذب، بدون هیچ سند و مدرکی علت قتل را به دلیل ورود سارق به منزل وی و سپس ارتکاب قتل ذکر کرده بودند.

پرده از راز جنایت خانوادگی در چابهار برداشته شد

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: با شناسایی متهمان و با اشراف اطلاعاتی و مأموران اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی شهرستان چابهار و با هماهنگی قضایی، طی ۲ عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهمان پس از ۵ روز دستگیر و از آن‌ها یک قبضه کلت کمری به همراه ۲ فشنگ نیز کشف شد.

سردار طاهری خاطر نشان کرد: متهمان پس از اعتراف به جنایت ارتکابی با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟