گروگانگیری دختر تهرانی در پارتی شبانه پشت سرخه حصار! / پلیس باور نمی کرد

دختر جوان که به یک میهمانی شبانه در ده ترکمن رفته بود وقتی دید نمی تواند به تنهایی به خانه بازگردد نقشه یک گروگانگیری را مطرح کرد.

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، ساعت 2 بامداد نخستین روز فروردین ماه امسال بود که دختری سراسیمه خود را به کلانتری 128 تهران نو رساند و از به گروگان گرفته شدن یکی از دوستانش به نام منیژه خبر داد.

دختر جوان که نگران سرنوشت دوستش بود با صدایی لرزان به ماموران گفت: منیژه یک پیام درخواست کمک برای من فرستاد و در ادامه آدرس محلی را که در آنجا هست را برایم ارسال کرد و سپس یک وویس – صوت – فرستاد و ادعا کرد که او را گروگان گرفتند و دیگر نمی تواند صحبت کند و از من خواست او را نجات دهم.

رهایی دختر ربوده شده در ده ترکمن

بدین ترتیب ماموران کلانتری ماجرای گروگانگیری منیژه را به بازپرس مصطفی واحدی در شعبه 11 دادسرای امور جنایی تهران مخابره کردند و بازپرس جنایی دستور داد تا تیمی از ماموران برای رهایی دختر جوان وارد عمل شوند.

ماموران با حضور در آدرسی که منیژه از خودش برای دوستش ارسال کرده بود مشاهده کردند که 3 خودرو در جلوی یک خانه وجود دارد و چراغ های خانه روشن است.

ماموران ابتدا زنگ خانه را به صدا در آوردند اما هیچ کسی پاسخگو نبود تا اینکه بازپرس پرونده دستور ورود به خانه را برای ماموران صادر کرد.

میهمانی شبانه د ردسرساز برای دختر 21 ساله

ماموران پس از حضور در حیاط خانه با دختر 21 ساله ای روبرو شدند که خودش را منیژه معرفی و ادعا کرد که او از دوستش برای رهایی از این خانه درخواست کمک کرده است.

منیژه به ماموران گفت: شب قبل از عید به یک میهمانی شبانه در منطقه فرمانیه رفته بودم که در آنجا با پسر جوانی به نام آرش آشنا شدم و پس از میهمانی، آرش همراه دوستانش که تعدادی از آنها متاهل بودند پیشنهاد دادند که همراه آنها به این خانه در ده ترکمن برویم که من وقتی دیدم آنها با همسرانشان هستند پیشنهادشان را پذیرفتم.

وی افزود: اشتباهم این بود که با خودروی خودم به این باغ نیامدم و همراه آرش و دوستانش به اینجا آمدم ، هربار که از آنها می خواستم مرا به خانه یا خودرویم برسانند آنها چون می خواستند در باغ بمانند خواسته ام را رد می کردند و می گفتند باید بمانم.

منیژه ادامه داد: دیروقت شده بود و خانواده ام نگرانم می شدند و هرچه به آرش و دوستانش می گفتم مرا به خانه ام برسانند نتیجه ای نداشت به همین خاطر این نقشه را طراحی کردم و ادعا کردم مرا گروگان گرفته اند.

بنا بر این گزارش، بازپرس پرونده با توجه به اینکه هیچ شکایتی از منیژه و دیگر افراد داخل باغ صورت نگرفته است و گروگانگیری یک داستانسرایی خیالی بوه است دستور داد تا ماموران دختر جوان را به خانه شان بازگردانند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟