تیراندزی به گلوی زن 50 ساله در خرمشهر

زن 50 ساله در روستای صنگور بود که از سوی نگهبان پرورش ماهی هدف تیراندازی مرگبار قرار گرفت.

به گزارش گروه حوادث رکنا، ساعت 20:55 دقیقه دوشنبه 9 فروردین ماه 1400 زن 50 ساله ای که هدف چند گلوله جنگی از ناحیه کمر و گردنش قرار گرفته بود به بیمارستان منتقل شد.

بررسی ها نشان از آن داشت که فریده اهل منطقه ذوالفقاری در روستای صنگور خرمشهر به دلیل نامعلوی هدف گلوله گردن و کمر قرار گرفته است.

تلاش پزشکان برای نجات جان این زن ادامه داشت تا اینکه ساعت 10 صبح روز سه شنبه 10 فروردین ماه زن 50 ساله روی تخت بیمارستان در بخش مراقبت های ویژه به کام مرگ فرو رفت.

شلیک مرگبار به زن 50 ساله

یک منبع آگاه در خصوص این پرونده قتل به خبرنگار رکنا گفت: در صحنه تیراندازی به زن 50 ساله یک مرد همراه وی حضور داشت و در تحقیقات پلیسی عنوان کرد همراه فریده در روستا بودیم که ناگهان از سوی نگهبان پرورش ماهی هدف تیراندازی قرار گرفتیم که فریده به بیمارستان منتقل کردیم.

ماموران پلیس تحقیقات میدانی را آغاز کردند و در کمتر از 12 ساعت عملیات پیچیده، عامل این تیراندازی که جوان 33 ساله ای است را شناسایی و دستگیر کردند.

متهم در بازجویی های پلیسی گفت: هوا تاریک بود و فکر می کردم زن و مرد قصد سرقت دارند و من با این طرز فکر با اسلحه کلاشینکف به سمت زن 50 ساله تیراندازی کردم.

بنا بر این گزارش، تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

علی رنجکش

 

 

آیا این خبر مفید بود؟