بی آبرویی زن تهرانی در پیکان وانت! / توسط پلیس بازداشت شد

به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه "سعید مجیدی" بیان داشت : چهاردهم اسفند ماه پرونده ای با موضوع سرقت یک دستگاه خودروی پیکان وانت به همراه دستگیری 2 زن توسط تیم گشت انتظامی کلانتری 146 حکیمیه به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد.

وی عنوان کرد: چکیده پرونده نشان از این داشت، گشت انتظامی کلانتری هنگام گشت زنی در محدوده محله حکیمیه به رانندگی زنی که سوار بر یک دستگاه خودروی وانت پیکان بود، مشکوک می شوند و پس از توقف خودرو به اظهارات راننده و سرنشین خودرو که وی نیز زنی جوان بود، مشکوک و برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری حکیمیه انتقال می دهند.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران با اشاره به اینکه در استعلام های پلیسی مشخص شد که خودرو پیکان وانت سرقتی بوده و سابقه ثبت سرقت در سامانه پلیس دارد، ادامه داد: راننده خودرو اظهار داشت، برای تامین مصرف مواد مخدر خودروی وانت پیکان را سرقت کرده است و سرنشین خودرو از سرقتی بودن آن بی اطلاع است.

این مقام انتظامی تصریح کرد : کشف جزئیات پرونده در دستور کار قرار دارد و هر دو متهم برای اخذ دستور قضائی به دادسرا معرفی شدند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟