قتل پسر 8 ساله با شلیک گلوله در خوزستان / قاتل محمد طاها کیست؟ + فیلم گفتگو
حجم ویدیو: 21.37M | مدت زمان ویدیو: 00:02:54

محمد طاها 8 ساله اهل کوت عبدالله در حالی که روی صندلی ماشین پدر خود نشسته بود،به ضرب گلوله جانش را از دست داد و به قتل رسید.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، سال 99 روزهای آخرش را سپری می کرد.27 اسفند ماه بود و کوت عبدالله و داستان های غمبارش هم در لایه نازکی از شوق به بهانه عید رنگ ملایمی از شادی به خودش گرفته بود.

اما انگار داستان های سهمگین کوت عبدالله تمامی ندارد.شهرداری قصد ندارد فکری به حال وضع شهر و جوی های روباز کند و همین چند وقت قبل دانیال دو ساله در همین جوی ها جانش را از دست داد.

اما حالا فاجعه در این شهر آن هم شب عید نوروز رنگ کدرتری به خود گرفته است.با قتل محمدطاها که در یک چشم برهم زدن اتفاق افتاد، کوت عبدالله بار دیگر در سوگ فرو رفت.

شلیک با کلت کمری محمد طاها را به قتل رساند

شوهر خاله محمدطاها یکی از کسانی است که از همان لحظه اول بعد از وقوع حادثه در جریان ماجرا قرار گرفت و بالا سر محمد طاها رفت اما دیگر کار از کار گذشته بود.

او در گفتگو با خبرنگار رکنا جزئیات حادثه را اینطور شرح داد::«27 اسفند ماه ساعت حدود دوازده و نیم ظهر بود که محمدطاها به همراه پدر و مادرش در خودرو در حال حرکت بودند.زمانی که در حال دور زدن در دوربرگردان کانتکس کوت عبدالله بودند ناگهان صدای شلیک گلوله و بلافاصله صدای فریاد مادر محمدامین بلند می شود.وقتی ماشین در اتوبان اصلی قرار گرفته بود گلوله کلت کمری از فاصله دور به سمت ماشین شلیک شده و به سر محمد طاها اصابت کرد.»

او در ادامه گفت:«پدر محمدطاها موضوع را به من گفت و خودم را به بیمارستان رساندم.قرار بود محمدطاها اورژانسی برای جراحی مغز به بیمارستان دیگری اعزام شود اما دیگر تاب نیاورد و جانش را از دست داد.»

ماجرای شلیک به سر محمدطاهای 8 ساله چه بود؟

شوهرخاله محمدطاها در ادامه گفت:«تعدادی از مغازه داران آن منطقه صدای شلیک گلوله را شنیده بودند.در آن منطقه عده ای که ادعا می کنند مجوز استفاده از اسلحه شکاری دارند قبلا اقدام به تیراندازی کرده بودند اما این بار گلوله با کلت کمری شلیک شده است.نمی دانیم مسبب این حادثه چه کسی است.ما با کسی دشمنی نداشتیم اما چرا بی قانونی در این منطقه باید موجب بروز چنین حادثه ای شود؟»

فیلم تشییع جنازه محمدطاها

هنوز سال تحویل نشده بود که جسد محمد طاها در شهرشان تشییع شد.سال جدید در خانه پدر و مادر محمدطاها در حالی از راه رسید که خانه ماتمکده بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟