بازداشت یک نفوذی در تهران / او خواستگار زن بی نوا بود

به گزارش رکنا،  سرهنگ کارآگاه "داود فرد" در تشریح خبر گفت: در اواخر بهمن ماه سال گذشته یک فقره پرونده کلاهبرداری به دادخواهی خانمی از شعبه چهار بازپرسی دادسرای ناحیه 8 تهران جهت رسیدگی تخصصی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی واصل شد.

سرهنگ فرد در ادامه گفت: محتویات پرونده حاکی از آن بود شخصی به هویت فرید با شاکیه آشنا شده و بهانه ازدواج به وی نزدیکتر شده و خود را یکی از مسئولین در یکی از ارگانها و فرد بسیار با نفوذ معرفی کرده و اظهار داشته میتواند برایشان خودرو خارجی وارد نماید که بواسطه این ترفتند با جلب اعتماد شاکیه اقدام به اخذ مبلغ 240 میلیون تومان از وی کرده است.

دستگیری کلاهبردار نفوذی در تهران

فرد افزود: با گذشت شش ماه و پیگیری شاکیه از خودروها، شخص کلاهبردار بهانه های واهی مبنی بر اینکه خودروها در گمرک است به شاکیه اعلام می کرد و در نهایت مشخص شد هیچ گونه خرید و وارد کردن خودرو در کار نبوده و شخص خواستگار کلاهبرداری بیش نبوده که با وعده های کذب و اغفال شاکیه اقدام به کلاهبرداری کرده است.

کارآگاه فرد تصریح کرد: با آغاز تحقیقات پلیسی و اقدامات اطلاعاتی هویت فرید مورد شناسایی قرار گرفت و با برررسی های بیشتر مشخص شد وی به همین شیوه از چندین نفر دیگر کلاهبرداری کرده است.باهماهنگی بازپرس پرونده فرید طی یک عملیات پلیسی در مخفیگاه اش واقع در شمال شهر دستگیر و در همان لحظه به کلاهبرداری از شاکیه معترف شد.

سرهنگ کارآگاه داود فرد در پایان با اعلام این خبر گفت: در ادامه تحقیقات تاکنون 12 نفر مالباخته دیگر مورد شناسایی قرار گرفته اند و تحقیقات تکمیلی همچنان ادامه دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟