پشت پرده  کتک کاری مأمور انتظام با یک مدیر شهرداری یاسوج

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی استان کهگیلویه وبویراحمد انتشار خبر برخی از رسانه ها اجتماعی مبنی بر کتک کاری یکی از مدیران شهرداری توسط ماموران پلیس را تکذیب کرد.

سردار “کیقباد مصطفایی” در بیان جزئیات این خبر، اظهار داشت: در پی یک فقره تماس غیر فوریتی روز گذشته با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تخریب گلدان شهرداری حین انتقال با جرثقیل در پارک مهرورزی، ماموران یگان فوریت های پلیسی ۱۱۰ در محل حاضر و مشاهده می نمایند درب پارک باز بوده و تعداد زیادی خودرو با پلاک بومی و غیر بومی و مسافران در داخل پارک حضور دارند، که علت باز بودن درب پارک را با توجه به وضعیت نا مناسب شیوع ویروس منحوس و مصوبات و محدودیت های ستاد کرونا از ماموران شهرداری حاضر در محل استعلام، که احدی از ماموران شهرداری با لحنی تند و توهین آمیز بیان می دارد در این خصوص شهرداری تصمیم گیرنده است نه نیروی انتظامی !!!

وی افزود: در ادامه مامور انتظامی حاضر در محل با متانت و رفتاری مناسب بیان می دارد؛ همه در قبال جان و سلامت شهروندان مسئولیم و باید کوشا باشیم، که مامور شهرداری اقدام به توهین و فحاشی نسبت به مامور انتظامی نموده که با هماهنگی مقام محترم قضائی جهت ارشاد لازم به کلانتری اا یاسوج دلالت می گردد.

این مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد: متاسفانه این فرد حین انتقال به کلانتری، توهین به ماموران را ادامه داده که با هماهنگی قاضی کشیک، دستور تحت نظری وی صادر می گردد که متعاقباً با وساطت و پا درمیانی چند تن از کارکنان شهرداری و یکی از اعضای شورای شهر آزاد و از کلانتری خارج می شود.

فرمانده انتظامی استان خاطرنشان کرد: در بررسی های بعمل آمده و بازبینی محتویات دوربین های مداربسته کلانتری، ادعای این فرد و مطلب منتشره توسط برخی از رسانه های اجتماعی استان مبنی بر برخورد فیزیکی با یکی از مدیران شهرداری به شدت تکذیب گردیده و نیروی انتظامی استان حق شکایت بر علیه آنان را برای خود محفوظ می داند. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟