عکس جنازه عامل قتل عام دخترعموها در کنگان / او هشت زن و مرد را کشت
حجم ویدیو: 12.45M | مدت زمان ویدیو: 00:01:50

عامل قتل‌ خانوادگی کنگان بوشهر با شلیک پلیس در دم کشته شد.

به گزارش رکنا، رئیس پلیس استان بوشهر گفت: عامل قتل‌های خانوادگی شهرستان کنگان با قرار گرفتن در کمین پلیس، پس از لحظاتی مقاومت توسط تک تیراندازان نوپو پلیس استان بوشهر کشته شد.

سردار خلیل واعظی صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با اشاره به حادثه قتل‌های خانوادگی شهرستان کنگان اظهار داشت: فردی 28 اسفند با اسلحه جنگی کلاشینکف نفر در 3 درگیری 7 نفر را به قتل رساند و متواری شد.

بیشتر بخوانید:

آخرین خبر از قاتل بوشهری که دست به قتل عام خانوادگی زد

آخرین فیلم و عکس از پرونده قاتل عام در کنگان بوشهر / داماد خانواده چه گفت؟

عکس قاتل 3 دختر و 4 زن و مرد بوشهری + عکس دختران کشته شده

فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به شناسایی عملیات دستگیری عامل این قتل‌ها در کنگان افزود: عامل قتل‌های خانوادگی شهرستان کنگان در یک عملیات پیچیده و هدفمند در کمین پلیس قرار گرفت و پس از لحظاتی مقاومت توسط تک تیراندازان نوپو پلیس «یگان ویژه نیروی انتظامی» کشته شد.

وی بیان کرد: اخبار تکمیلی و جزئیات این خبر به زودی اعلام می‌شود.

رئیس پلیس استان بوشهر با تاکید بر برقراری امنیت پایدار در استان بوشهر گفت: استان بوشهر از استان‌های امن کشور و اکنون امنیت پایدار حاکم است و نیروی انتظامی با تلاش شبانه‌های با هنجارشکنان بدون وقفه برخورد می‌‌کند.

در 28 اسفند فردی به علت اختلافات خانوادگی 7 نفر در کنگان به ضرب گلوله به قتل رساند.

در این جنایات 5 نفر در محله گوده، یک نفر در شهرک نفت و گاز و یک نفر در محله حسین‌آباد، و 2 نفر در درگیری دیگری در کنگان به ضرب گلوله کشته شدند.

این قاتل سابقه ارتکاب قتل در سال 73 را داشته و با رضایت اولیای دم از زندان آزاد شده بود و پس از آن به جرم حمل مواد مخدر نیز 20 سال سابقه زندان داشته است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟