عامل قتل عام 8 زن و مرد کنگانی کشته شد / با گلوله تک تیرانداز رخ داد + عکس قاتل

 قاتل 8 زن و مرد در کنگان که دست به قتل عام خانوادگی زده بود با شلیک گلوله پلیس کشته شد.

رئیس پلیس استان بوشهر گفت: عامل قتل‌های خانوادگی شهرستان کنگان با قرار گرفتن در کمین پلیس، پس از لحظاتی مقاومت توسط تک تیراندازان نوپو پلیس استان بوشهر کشته شد.

به گزارش رکنا، سردار خلیل واعظی صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با اشاره به حادثه قتل‌های خانوادگی شهرستان کنگان اظهار داشت: فردی 28 اسفند با اسلحه جنگی کلاشینکف نفر در 3 درگیری 7 نفر را به قتل رساند و متواری شد.

آخرین خبر از قاتل بوشهری که دست به قتل عام خانوادگی زد

فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به شناسایی عملیات دستگیری عامل این قتل ها در کنگان افزود: عامل قتل‌های خانوادگی شهرستان کنگان در یک عملیات پیچیده و هدفمند در کمین پلیس قرار گرفت و پس از لحظاتی مقاومت توسط تک تیراندازان نوپو پلیس «یگان ویژه نیروی انتظامی» کشته شد.

وی بیان کرد: اخبار تکمیلی و جزئیات این خبر به زودی اعلام می‌شود.

رئیس پلیس استان بوشهر با تاکید بر برقراری امنیت پایدار در استان بوشهر گفت: استان بوشهر از استان‌های امن کشور و اکنون امنیت پایدار حاکم است و نیروی انتظامی با تلاش شبانه‌های با هنجارشکنان بدون وقفه برخورد می‌‌کند.

در 28 اسفند فردی به علت اختلافات خانوادگی 7 نفر در کنگان به ضرب گلوله به قتل رساند.

در این جنایات 5 نفر در محله گوده، یک نفر در شهرک نفت و گاز و یک نفر در محله حسین‌آباد، و 2 نفر در درگیری دیگری در کنگان به ضرب گلوله کشته شدند.

آخرین فیلم و عکس از پرونده قاتل عام در کنگان بوشهر / داماد خانواده چه گفت؟

این قاتل سابقه ارتکاب قتل در سال 73 را داشته و با رضایت اولیای دم از زندان آزاد شده بود و پس از آن به جرم حمل مواد مخدر نیز 20 سال سابقه زندان داشته است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

عکس مقتول کشته شده در کنگان

عکس مقتول حادثه کنگان

قتل عام خانوادگی در کنگان

آیا این خبر مفید بود؟