هشدار پلیس آبادان برای برگزاری مراسم چهارشنبه سوری / آبادان در وضعیت قرمز + عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ حسین زلقی رییس پلیس آبادان درمصاحبه اختصاصی با رکنا گفت: در روزهای پایانی سال همه در حال آماده شدن برای نوروز هستند؛ از خانه تکانی گرفته تا خرید لباس و تصمیم به تغییر برخی از رفتارهای ناهنجار اما در چهارشنبه آخر سال برخی از نوجوانان و جوانان به خاطر رفتارهای غیرمسئولانه و غیرعاقلانه، سال نو را برای خود و اطرافیان تلخ می‌کنند و متأسفانه هر سال در چهارشنبه آخر سال شاهد مجروح شدن تعدادی از شهروندان و گاهی از دست دادن جان آنان هستیم.

خودداری از برگزاری مراسم چهارشنبه سوری

وی با ارائه توصیه‌هایی به خانواده ها عنوان کرد: باتوجه به شیوع ویروس کرونا ووضعیت قرمز شهرستان آبادان برای رعایت پروتوکولهای بهداشتی توصیه م یشود که از برپای مراسم شب چهارشنبه آخرسال خودداری شود.

سرهنگ زلقی تصریح کرد: در آستانه سال نو با آموزش و کنترل فرزندان خود، از وقوع حوادث ناگوار پیشگیری نماییم.

ایشان خطاب به والدین اضافه کرد: پدر و مادر گرامی، فرزندان خود را در جشن‌ها و شادی‌ها همراهی کرده و مواظب سلامتی آنان باشند.

وی با تأکید بر بحث آموزش گفت: فرزندان خود را نسبت به عواقب خطرناک بازی با مواد منفجره و آتش ‌زا آگاه کنیم.

سرهنگ زلقی با اشاره به ترافیک روزهای پایانی سال نیز گفت: با تفریحات ناسالم و ترقه بازی موجب ترافیک و شلوغی خیابان‌ها نشویم محدودیت ترافیکی در بلوار شهید یاسینی مثل سال گذشته پابرجاست.

وی ادامه داد: صدای ناشی از انفجار برای نوزادان، خانم‌های باردار، بیماران و سالمندان بسیار خطرناک است.

فرمانده انتظامی آبادان درپایان گفت: مراقب رفتارهای خطرناک و ناهنجار افراد بوده و در صورت لزوم مراتب را به واحدهای گشتی نیروی انتظامی یا پلیس ۱۱۰ اطلاع دهید.

وضعیت قرمز در آبادان

باتوجه به اینکه کووید 19 در آبادان وضعیت قرمز دارد از خودروهای غیربومی به آبادان جلوگیری به عمل می آید ورودیهای اهواز به آبادان وماهشهر به آبادان توسط پلیس ونیروهای مقاومت بسیج مسدود است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

علی رنجکش

 

آیا این خبر مفید بود؟