پیدا شدن جسد یک دختر در بشکه اسید / ناپدری اعتراف کرد + عکس

ناپدری قاتلی که دختر خوانده معلولش را به طرز فجیعی کشته و جسد دختر بیچاره را در در اسید سوزانده بود نیمه شب گذشته در زندان تا پای مرگ کشانده شد.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

به گزارش گروه ترجمه رکنا، متهم 53 ساله آمریکایی که در سال 2011 دختر خوانده 10 ساله اش را به قتل رسانده و بقایای جسد دختربیچاره را درون بشکه اسید انداخته و در پشت وانتش او را سوزانده بود از سوی دادگاه و تقاضای اولیای دم به حبس ابد محکوم شد و نیمه شب گذشته از سوی سایز زندانیان و هم سلولی هایش به طرز وحشتناکی کتک خورد به طوری که تا پای مرگ رفت و به شدت زخمی و مجروح شد اما با کمک زندانبانان نجات یافت.

این مرد به پزشکان زندان گفت که زندانیان هنگام کتک زدن او ،رفتاربی رحمانه اش با دخترخوانده را علت اصلی کتک زدنش عنوان کرده و تاکید کردند که او باید به سزای اعمالش برسد اما تمامی زندانیان صورتشان را پوشانده و وی نتوانسته هویتشان را تشخیص دهد.

قتل دختر معلول

به گفته سخنگوی زندان حمله شبانه و هنگامی که متهم به قتل در خواب بود صورت گرفت و حتی زندانبانان نیز متوجه این موضوع نشدند تا به کمک متهم بیایند اما در آخر با صداهای درگیری و فحاشی متوجه ماجرا شدند.

گزارش های پلیس نشان می دهد که ناپدری قاتل اسامی چند تن از مظنونان را به ماموران زندان داده است .آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟