فداکاری مادر 56 ساله در یاسوج / او بخاطر دخترش راهی زندان شد

مادر ۵۶ ساله ای برای نجات دخترش که به دلیل بدهی دامادش در زندان بود فداکاری کرد.

به گزارش رکنا، 18 بهمن ماه امسال بود که پای زن ۵۶ ساله‌ای به اندرزگاه بانوان یاسوج باز شد. بررسی‌ها حکایت از آن داشت که داماد محکوم علیها با صنف پارچه فروشی در سال ۹۳ ورشکست شده است.

با توجه به علاقه شدید این زن ۵۶ ساله به دخترش که به جهت ضمانت وام شوهرش در زندان بود، او به همراه شوهرش اقدام به به اخذ وام هر کدام به میزان ۴۰ میلیون تومان می‌کنند. که متأسفانه به جهت مشکلات اقتصادی در پرداخت اقساط؛ هر دو زن و مرد با طرح دعوی بانک بازداشت می‌شوند.

زندانی شدن مادر 56 ساله در یاسوج

با وجود شرایط فوق در زلزله اخیر خانه این افراد هم دچار خسارت شدید شده است و آنها در چادر سکونت می‌کنند؛ ضمناً شوهر محکوم علیها کارمند علوم پزشکی و با احتساب ماهانه ۱۵ میلیون ریال (۶۷ میلیون و هفتصد هزار تومان) پرداختی به حساب بانک از زندان آزاد شده است.

اما این زن که منبع درآمدی نداشت باید تا زمان تسویه کامل بدهی به همراه کودک ۲ ساله خود در زندان بماند. مبلغ بدهی این فرد در ابتدا ۴۰ میلیون تومان بوده که در دراز مدت به دلیل عدم پرداخت وام به مبلغ ششصد و هفتاد و هفت میلیون ریال افزایش پیدا می‌کند.

نیکوکارانی که تمایل دارند یاری‌گر این مددجوی نیازمند باشند، می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب‌های ستاد دیه کشور به‌قرار ۷۴/۷۴ بانک ملت شعبه مستقل مرکزی، ۷۷۷۷ بانک تجارت شعبه مرکزی، ۸۸۸۸ بانک صادرات شعبه مرکزی یا ۵۵۵۵۵ بانک ملی واریز کرده و برای اختصاص مبلغ پرداختی جهت آزادی این فرد یادشده فیش پرداختی را با تحریر موضوع کمک انجام‌شده به شماره ۸۸۹۱۶۰۱۱ دورنگار کنند. روابط عمومی ستاد دیه با تلفن ۸۸۹۱۶۰۱۲ الی ۱۵ پاسخگوی سوالات شما در این زمینه خواهد بود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟