عروس یاسوجی آبروی خانواده شوهرش را برد / همه عکس های خصوصی را دیدند

عروس یاسوجی از خانواده شوهرش در واتس اپ انتقام گرفت.

رئیس پلیس فتای استان کهگیلویه ‌و بویراحمد از دستگیری فردی که در شبکه اجتماعی واتساپ اقدام به هتک حیثیت و انتشار تصاویر خصوصی یکی از شهروندان کرده بود، خبر داد.

به گزارش رکنا، روح الله شهبازی‌پور در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی شکایت خانمی مبنی بر انتشار تصاویر خانوادگی و شخصی وی در شبکه‌های اجتماعی و نیز ارسال مطالب توهین و تهدید آمیز از طرف فردی ناشناس در فضای آنلاین بر علیه وی، موضوع در دستورکار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی گفت: با اقدامات فنی و تخصصی پلیس مشخص شد که فردی ناشناس با شماره‌های مختلف در شبکه‌ اجتماعی واتساپ تصاویر خصوصی شاکیه را برای دوست و آشنایان ارسال کرده است که این کار باعث بی‌آبرویی و هتک حیثیت وی و موجب نگرانی شاکیه شده بود که در نهایت با انجام شگردهای خاص پلیس پلیس، متهم که عروس خانواده شاکیه بود، مورد شناسایی قرار گرفت و دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

وی هشدار داد: متاسفانه اعتماد در فضای مجازی به افراد یکی از مهمترین مشکلاتی است که جامعه با آن روبروست لذا می‌بایست که افراد در فضای مجازی نسبت به اسناد و تصاویر شخصی که در اختیار دیگران قرار می‌دهند حساسیت بیشتری به خرج دهند و حتی المقدور تصاویر و فیلم‌های شخصی خود را به اشتراک نگذارند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟