جزییات اصابت گلوله پلیس به دختر بی گناه تهرانی + فیلم گفتگو با برادر و خانم وکیل دختر زخمی
حجم ویدیو: 21.26M | مدت زمان ویدیو: 00:03:29

به گزارش رکنا،چند روز قبل ماموران تجسس یکی از کلانتری های تهران در محله باغ فیض به یک پژو خاکستری که پلاک آن متفاوت بود مشکوک شده و متوجه می شوند که پلاک خودرو متعلق به خودروی دیگری است.

به محض اینکه سرنشینان خودرو حضور ماموران را احساس کردند به سمت اتوبان ستاری متواری شدند.آنها با دیدن ترافیک اتوبان دنده عقب گرفتند و با آسیب رساندند به ماشین پشتی اقدام به فرار کردند.

در همان حال ماموران کلانتری با قانون به کارگیری سلاح به خودرو شلیک کردند اما متهمان بار دیگر فرار کردند و در 35 متری گلستان پس از برخورد با ترافیک به خودروی مردم و گشت حمله کردند.آنها با آسیب دیدن خودرو از حرکت بازماندند.

یکی از متهمین با کلت کمری به مردم و ماموران شلیک کرده و به داخل کوچه ای فرار کرد.این متهم به سمت خودروی 206 دختری جوان رفت و سعی داشت با اعمال زور و ایراد ضرب و جرح و وارد کردن ضربات متعدد به پای دختر جوان خودرو را سرقت کند.ماموران هم برای متوقف کردن متهم و جلوگیری از اعمال خشونت آمیز و سرقت اقدام به تیراندازی کردند.در این بین دختر جوان و سارق مورد اصابت گلوله قرار گرفتند.

سارق با اینکه تیرخورده بود فرار کرد و دختر جوان به بیمارستان منتقل شد.

پس از این حادثه برادر این دختر اظهار داشت:«برای رسیدگی به این پرونده وکیل گرفته ایم و نیازی به دلسوزی در فضای مجازی نداشتیم.ماموران پلیس ما را مورد حمایت روحی و روانی قرار داده اند و با وکیل ما همکاری می کنند تا به نتیجه برسیم.هیچ کس ما را مورد فشار قرار نداده که شکایت نکنیم.»

وکیل این دختر حادثه دیده نیز اظهار داشت:«ماموران نیروی انتظامی به موکل من در بیمارستان سر می زنند و او از حمایت پلیس خوشحال است.»برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟