کشف جنازه یک مرد داخل میدان فرهنگ سعادت آباد تهران

پیدا شدن جسد یک مرد در میدان فرهنگ منطقه سعادت آباد معمای یک جنایت پنهان را پیش روی ماموران پلیس تهران قرار داد.

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، ساعت 9 صبح امروز شنبه 16 اسفند ماه ماموران کلانتری 134 شهرک غرب در جریان پیدا شدن جسد یک مرد در نزدیکی میدان فرهنگ منطقه سعادت آباد قرار گرفتند و خیلی زود تیمی از ماموران کلانتری برای بررسی موضوع در محل حضور پیدا کردند.

کشف جسد بسته بندی شده در فضای سبز

ماموران با حضور در محل با یک کیسه بزرگ مشکی که در فضای سبز نزدیکی میدان فرهنگ افتاده بود روبرو شدند و وقتی ماموران این کیسه مشکی را باز کردند با جسد یک مرد روبرو شدند.

بررسی ها نشان از آن داشت که رهگذران در حال عبور بودند که به این بسته مشکوک شده و وقتی اقدام به باز کردن در کیسه می کنند با جسد روبرو شده اند.

بازپرس قتل در صحنه جرم

بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس دشتبان از شعبه 10 دادسرای امور جنایی تهران برای تحقیق در محل حاضر شدند.

کارآگاهان وقتی کیسه مشکی را باز کردند با جسد پتو پیچ شده مردی حدودا 35 ساله روبرو شدند که دست و پاهایش بسته شده و آثار ضربات محکم به سر جسد نشان از آن داشت که مقتول با ضربات جسم سنگین به سرش به قتل رسیده است.

تجسس ها نشان از آن داشت که مقتول لباس بیرون یا لباس کارگری به تن دارد و در صحنه دیگری به قتل رسیده و عاملان جنایت برای از بین بردن اثر جرم جسد را بسته بندی و در این محل رها کرده اند.

متخصصان پزشکی قانونی حاضر در صحنه جرم پس از بررسی ها اعلام کردند که 6 ساعت از زمان قتل این مرد گذشته است.

بنا بر این گزارش، بازپرس دشتبان در این مرحله دستور داد جسد به پزشکی قانونی منتقل شود تا مقتول شناسایی شود و در ادامه دوربین های مداربسته در صحنه جرم مورد بازبینی قرار گیرد تا عاملان جنایت شناسایی شود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟