پایان 29 سال دوری پسر تهرانی و مادرش / من چه گناهی داشتم؟!

پسر 30 ساله که از دوران شیرخواری از مادرش جدا شده بود توانست پس از 29 سال به این جدایی پایان دهد.

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، سرهنگ مرتضی نثاری، معاون مبارزه با جرایم جنایی تهران گفت: 11 بهمن ماه امسال پسر جوانی با حضور در اداره 4 پلیس آگاهی تهران از ماموران خواست تا مادرش را که از دوران خردسالی ندیده است برای او پیدا کنند.

وی افزود: با درخواست مرد جوان، کاراگاهان اداره چهارم پلیس اگاهی پایتخت وارد عمل شده و با هماهنگی های قضایی، در مدت ۴ روز موفق شدند، مادر گمشده را پیدا کنند.

جدایی تلخ پسر از مادر

سرهنگ نثاری ادامه داد: پسر ۳۰ ساله که ساکن ترکیه است و اضطراب و انتطار در چشم هایش دیده می‌شود، دقایقی قبل از دیدار مادرش گفت: حدود یک سالم بود که پدر و مادرم از هم طلاق گرفتند و بعد از آن پدرم به خاطر کارش کشور را ترک کرد. مادر هم بعد از جدایی ازدواج مجدد کرد و به این صورت من از مادرم جدا شدم.

پسر 30 ساله گفت: چون آن زمان شیرخواره بودم، حضور ذهنی از مادرم ندارم، اما این سالهای اخیر تمام ذهنم را دیدن مادرم مشغول کرده بود. با خودم می گفتم شاید مردم و نتوانستم مادرم را ببینم.

او در خصوص حسی که نسبت به مادرش دارد، گفت: حسم را نمی توانم بیان کنم، شاید بعصی ها بگویند تنفر، اما هیچ کسی نمی تواند به مادرش حس تنفر داشته باشد. به او حق میدهم و قضاوتش نمی کنم، فقط یک سوال دارم که گناه من چه بود؟.

من شرایط سختی را در این مدت گذراندم و از ۶ سالگی در کارگاه کیف نخ زنی می کردم.

پایان ۲۹ سال جدایی پسر از مادر

دقایقی بعد، پسر جوان در اتاق رئیس اداره ۴ پلیس اگاهی پایتخت وارد می شود و مادرش را در آغوش می گیرد.

‌زن میانسال با دیدن پسرش شروع به گریه می کند و در میان اشک می گوید: چند سال قبل از طریق فیس بوک پسر کوچکم، فیس بوکت را پیدا کردیم و پیام دادیم، اما موفق نشدیم پیدایت کنیم.

سرهنگ کاراگاه مرتضی نثاری، معاون جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت با اعلام این خبر گفت: با تلاش کاراگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی پایتخت، مادر و پسر پس از ۲۹ سال باهم دیدار داشتند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟