قتل با چاقو وسط خیابان / پایان زندگی مخفیانه قاتل اراکی

قاتل فراری در اراک در مخفیگاهش به دام افتاد او در خیابان یک مرد با ضربات چاقو به قتل رسانده بود.

به گزارش رکنا، رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی گفت: قاتلی فراری که در خردادماه سال جاری، طی یک درگیری در یکی از محله‌های اراک، جوانی را با ضربات چاقو به قتل رسانیده بود،‌ در تحقیقات کارآگاهان پلیس استان شناسایی و دستگیر شد.

کامیار چهری در اراک اظهار کرد: در خردادماه سال جاری گزارشی از انتقال فردی به یکی از مراکز درمانی و مرگ این فرد به دلیل جراحات شدید ناشی از ضربات چاقو به پلیس اعلام شد و بلافاصله بررسی موضوع از سوی کارآگاهان پلیس استان آغاز شد.

قاتل فراری مرد اراکی دستگیر شد

وی افزود: در آغاز بازجویی‌های انجام شده، مشخص شد که مقتول با فردی دیگر در یکی از محله‌های شهرستان با یکدیگر درگیر شده‌اند که ضارب بعد از وارد آوردن چندین ضربه با چاقو به فرد مقتول از محل متواری به مکانی نامعلوم متواری شده است.

رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی اضافه کرد: از همان دقایق اولیه تحقیقات تخصصی پلیس، هویت قاتل شناسایی شد و بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت و سرانجام محل اختفای قاتل در استان تهران شناسایی و با اعزام تیمی از کارآگاهان پلیس، متهم دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به پلیس آگاهی استان دلالت شد.

چهری در ادامه گفت: با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده متهم به این قتل اعتراف کرد و با تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با صدور قرار قانونی روانه زندان شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟