پشت پرده یک فیلم علیه پلیس شیراز / آتش سوزی در تعقیب یک دزد!

پشت پرده فیلمی که در فضای مجازی علیه ماموران ناجا پخش شده است.

سرهنگ فرج شجاعی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و خرید و فروش اموال مسروقه توسط فردی در یکی از محله های شهر شیراز، ماموران کلانتری بهارستان با هماهنگی و دستور مقام قضایی به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی ادامه داد: پس از حضور ماموران انتظامی در صحنه، سارق با مشاهده ماموران پلیس اقدام به آتش زدن اموال مسروقه موجود در منزل خود کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز با بیان اینکه ماموران پلیس ضمن هماهنگی با آتش نشانی نسبت به اطفا حریق اقدام کردند، گفت: در این راستا سارق دستگیر، با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و از آن طریق روانه زندان شد.

سرهنگ شجاعی گفت: در بازرسی تکمیلی ماموران پلیس از محل، مقادیری وسایل مسروقه دیگر نیز کشف شد و سارق دستگیرشده تاکنون به بیش از ۱۰فقره سرقت اعتراف کرده است.

کلیپ منتشر شده بر علیه ناجا در شیراز تکذیب شد

وی با اشاره به انتشار یک کلیپ در فضای مجازی بر علیه ماموران ناجا در خصوص موضوع فوق، تصریح کرد: بدین وسیله محتوای این کلیپ تکذیب می شود و پلیس فتا شناسایی و دستگیری عامل انتشار این کلیپ را در دستور کار خود قرار داده است.

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز در پایان گفت: نیروی انتظامی در راستای حفظ و ارتقا امنیت در جامعه از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی کند و با کسانی که بخواهند با انتشار موارد نادرست در فضای مجازی بر علیه ناجا اقدام کنند، قانونی و قاطعانه برخورد می نماید.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟