پیر جیب برهای تهران در مترو دستگیر شد + عکس

جیب بر 61 ساله که 2 بار به خاطر سرقت در زندان بوده در مترو تهران دستگیر شد.

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "سعید عطاءالهی" رئیس پلیس مترو تهران گفت: با توجه به شلوغی سالن های انتظار مترو با آغاز ایام پایانی سال و تردد بیشتر شهروندان، تیم نامحسوس آگاهی پلیس مترو برای کنترل مبادی ورودی و خروجی در قسمت های مختلف مستقر که حین گشت زنی های نامحسوس به فردی که سعی در پنهان کردن تلفن همراهش را از دید دیگران داشت، مشکوک می شوند.

بازداشت جیب بر حرفه ای در مترو

وی در ادامه عنوان کرد: ماموران با استفاده از شیوه های فنی پلیسی و تعقیب و مراقبت، برای بررسی های بیشتر متهم را به مقر پلیس هدایت می کنند و با تحقیقات تخصصی و فنی، مشخص شد، متهم که 61 سال سن دارد پیش تر 2 بار به اتهام سرقت دستگیر و تا کنون 6 سال در زندان به سر برده است.

رئیس پلیس مترو تهران افزود: در بررسی بیشتر مشخص 2 تلفن همراهی که در اختیار این فرد است متعلق به وی نبوده و در نهایت اطلاعات مالکان با بررسی های مخابراتی کشف و به مقر پلیس دعوت شدند.

سرهنگ عطاءاللهی اظهار داشت: سارق در ادامه تحقیقات پلیسی به 30 فقره سرقت به شیوه کش روی از مغازه اطراف و غرفه های ایستگاه های مترو اعتراف و برای تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس های تخصصی قرار گرفت.

این مقام مسئول از مسافران مترو و متصدیان مغازها خواست توصیه های پلیس را برای پیشگیری از وقوع سرقت توجه کنند و به ویژه از قرار دادن تلفن همراه و اشیاء قیمتی خود در معرض دید دیگران دوری کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟