زن بی گناه در ایلام بی آبرو شد / فیلم های خصوصی دست به دست می شد

مرد پلید که عامل انتشار فیلم‌های خصوصی یک زن در ایلام بود شناسایی شد.

 رئیس پلیس فتا ایلام از کشف یک پرونده ایجاد مزاحمت با انتشار فیلم‌های خصوصی و خانوادگی در این استان خبر داد.

به گزارش رکنا،  سرهنگ "علی جمالی" رئیس پلیس فتا ایلام در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی مراجعه یکی از شهروندان خانم به این پلیس و طرح شکایت با این موضوع که شخصی در اینستاگرام برای وی ایجاد مزاحمت کرده و تهدید به انتشار تصاویر و فیلم‌های خصوصی و خانوادگی وی می‌کند، پرونده‌ای در این پلیس تشکیل شد.

وی افزود: پس از تشکیل پرونده و انجام تحقیقات اولیه از شاکی، موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس فتا ایلام ادامه داد: با انجام اقدامات فنی و تخصصی توسط کارشناسان این پلیس متهم با هویت معلوم شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی دستگیر شد.

شیطان صفت ایلام بازداشت شد / آبروی یک زن را برد

این مقام مسئول با اشاره به اینکه متهم در برابر مستندات موجود به جرم ارتکابی خود اعتراف کرد، بیان داشت: متهم با دسترسی به فیلم‌های خصوصی و خانوادگی شاکی، برای وی ایجاد مزاحمت کرده و با تهدید به انتشار آن‌ها قصد اخاذی از وی را داشته است، که در نهایت متهم به همراه مستندات و سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی داده شد.

سرهنگ جمالی توصیه کرد: شهروندان اطلاعات خود به خصوص تصاویر و فیلم‌های خصوصی و خانوادگی خود را بر روی گوشی‌های تلفن همراه خود نگهداری نکنند و در فضای مجازی از بارگذاری و به اشتراک گذاشتن آن‌ها خودداری کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟