حمله به خانه مرد پولدار تهرانی / رییس دزدان زعفرانیه نشین بود

دزدان خانه های لاکچری تهران گرفتار شدند.رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی از دستگیری و انهدام باند سه نفره سارقان به عنف منزل خبر داد و گفت: متهمان سابقه دار بود و به دفعات مختلف روانه زندان شده اند.

حمله به خانه مرد پولدار / زورگیران تهرانی در دام قانون

به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه "قاسم دستخال" بیان داشت : پرونده ای با موضوع سرقت منزل بعنف به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد، مال باخته در خصوص شرح ماجرا اعلام داشت، نهم شهریور ماه در حالی که در منزل خواب بودم ناگهان 3 مرد وارد منزلم شدند و با بستن دست و پایم، کلیه اموال با ارزش منزلم شامل اسناد و مدارک، ساعت، اموال آنتیک و عتیقه، طلا جات را به ارزش تقریبی 5 میلیارد ریال سرقت کردند.

وی عنوان کرد: تیمی از کارآگاهان برای بررسی موضوع به نشانی منزل مال باخته مراجعه ولیکن در تحقیقات میدانی رد پایی از سارقان به دست نیاوردند.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی ابراز داشت: تحقیقات پلیسی ادامه تا اینکه کارآگاهان مطلع شدند که شخصی به نام مراد توسط ماموران کلانتری 105 سنایی به اتهام سرقت به عنف دستگیر شده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه شیوه و شگرد بکار رفته در سرقت شباهت زیادی به پرونده طرح شده در این پایگاه داشت، ادامه داد: متهم و پرونده مربوط برای بهره برداری پلیسی در اختیار این پایگاه قرار گرفت و مال باخته به محض مشاهده متهم وی را ابه عنوان یکی از سارقان منزلش معرفی کرد.

وی افزود: متهم پس از مواجهه حضوری با متهم به جرم ارتکابی به همراه دو تن از همدستانش اعتراف کرد.

این مقام پلیسی تصریح کرد: با هماهنگی های قضائی دومین متهم پرونده نیز در مخفیگاهش در حوالی بلوار کشاورز دستگیر و در بررسی از مخفیگاهش تعدادی از اموال شاکی کشف شد.

سرهنگ دستخال با اشاره به اینکه متهم دستگیری شده سابقه دار بوده و پیش تر 6 مرتبه روانه زندان شده است، اضافه کرد: متهمان اظهار داشتند سرکرده باند فردی به نام علیرضا می باشد و پس از سرقت اموال شاکی در مخفیگاهش در شمال تهران پنهان شده است.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی توضیح داد: با شناسایی مخفیگاه سرکرده باند در محدوده زعفرانیه وی در مخفیگاهش که ملکی خالی از سکنه بود دستگیر و به پایگاه سوم انی پلیس انتقال یافت.

وی خاطر نشان کرد: متهمان به فروش تعدادی از اموال سرقتی به مالخران اعتراف که با اخذ دستور قضائی شناسایی و دستگیری مالخران در دستور کار قرار دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟