بهنام محجوبی در بیمارستان با مادرش ملاقات کرد

 ادعاهای مطرح شده در فضای مجازی، مبنی بر عدم اجازه ملاقات نزدیکان بهنام محجوبی با وی از سوی قوه قضائیه صحت نداشته و منع قضائی برای ملاقات نزدیکان محجوبی با بیمار و اطلاع از وضعیت پزشکی وی وجود ندارد.

فردی به نمایندگی از دراویش گنابادی و همچنین مادر بهنام محجوبی ، اجازه ملاقات با این زندانی را داشته و هیچ منعی در این خصوص وجود ندارد.

به گزارش رکنا، همچنین مادر بهنام محجوبی، ظهر دیروز به ملاقات فرزند خود رفته و علیرغم پروتکل‌های بیمارستانی مبنی بر عدم ملاقات با بیماران در شرایطی که در آی سی یو بستری هستند؛ اما با مساعدت‌های صورت گرفته هم اکنون نیز امکان ملاقات مادر بهنام محجوبی از او فراهم است.

برهمین اساس، ادعای عدم موافقت با ملاقات حضوری افراد احتمالا بنابر ملاحظات پزشکی بیمارستان بوده و ارتباطی با موافقت یا عدم موافقت قضائی ندارد، چرا که مجوز قضائی برای افرادی که درخواست ملاقات داشته‌اند، صادر شده است.

گفتنی است، بر اساس اطلاعیه اداره کل زندان‌های تهران در مورد این زندانی، وی از ابتدای امسال تاکنون نیز هیچ درخواست ملاقاتی به جز یک مورد نداشته است، در تاریخ 7 بهمن 99 مادر وی درخواست ملاقات داشته اند که ملاقات هم انجام شده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.منبع: تسنیم

آیا این خبر مفید بود؟