حمله به خانه تبهکاران در مشهد / 7 مرد و یک زن بازداشت شدند

به گزارش رکنا،سرهنگ عباس صارمی ساداتی افزود: در پی گزارش سرقت‌های خیابانی به فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، دستورات لازم به سر کلانتری شرق پلیس مشهد برای بررسی موضوع صادر شد.
فرمانده انتظامی مشهد اظهار کرد: تیم‌های تجسس کلانتری گلشهر در اجرای این مأموریت ضربتی با اقدام‌های گسترده اطلاعاتی، خانه مسکونی که محل تردد افراد خلاف‌کار و تعدادی از عاملان سرقت‌ها بود را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی، محل را به‌طور ضربتی مورد پاک‌سازی قراردادند.
وی ادامه داد: مأموران کلانتری گلشهر با توجه به باز بودن در خانه مسکونی موردنظر که در کوچه‌ای یک متری قرار داشت و کسی داخل آن نبود، یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه کشف کردند و خانه را به‌طور پوششی تحت نظر قراردادند.
صارمی‌ساداتی بیان کرد: دقایقی بعد ۲ متهم موتورسوار قصد ورود به خانه داشتند که در مواجهه با مأموران انتظامی به‌سرعت از صحنه متواری شدند.
وی یادآور شد: عملیات تعقیب و گریز این ۲ متهم در حالی آغاز شد که یکی از آنان به سمت خودرو شهروندان حمله‌ور و قصد داشت از محل بگریزد اما پلیس با تیراندازی هوایی این 2 متهم را دستگیر کرد.
فرمانده انتظامی مشهد ابراز کرد: با تحقیقات از این متهمان سرنخ‌های دیگری به دست آمد که منجر به شناسایی و دستگیری یک زن و 5 مرد جوان دیگر که از عاملان سرقت‌های خیابانی بودند و همچنین کشف مقادیر زیادی وسایل و قطعات سرقت شده از خودروهای سواری شد.
وی با اشاره به این مطلب که متهمان برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و تحقیقات ادامه دارد، خاطرنشان کرد: از همکاری شهروندان فهیم و قانون‌مدار با پلیس به خاطر گزارش رفت‌وآمدهای مشکوک به خانه مسکونی موردنظر که منجر به دستگیری این متهمان شده است تشکر می‌کنیم.
صارمی‌ساداتی اظهار کرد: مطالعات میدانی و گزارش‌های وقوع جرائم به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ انجام‌شده و به‌زودی شاهد اجرای مراحل دیگری از طرح امنیت محله محور در شهر مشهد خواهیم بود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟