پایان وحشت آفرینی 3 اوباش در شهرک ولیعصر

شرور سابقه دار که به تازگی از زندان آزاد شده بود با همدستی 2 تن از دوستانش در شهرک ولیعصر اقدام به تخریب خودروها کردند.

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "نجم الدین رشیدی" رئیس پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی گفت: صبح روز گذشته خبری مبنی بر تخریب در منزل و شیشه های 7 خودرو در یکی از محله شهرک ولیعصر، از طریق سامانه 110 در اختیار ماموران پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی قرار گرفت و تیمی از ماموران این پایگاه به نشانی اعلامی اعزام شدند.

تخریب و قدرتنمایی 3 شرور در شهرک ولیعصر

وی عنوان کرد: در تحقیقات اولیه مشخص شد یکی از افراد شرور منطقه که پیش تر نیز با همین عنوان مجرمانه دستگیر شده است با همراهی 3 تن از دوستانش با در دست داشتن سلاح سرد به نشانی اعلامی حمله ور و با عربده کشی آیفون در ساختمان مسکونی و شیشه های 7 دستگاه خودرو که در حوالی آن ساختمان پارک شده بود، تخریب و بلافاصله از محل گریخته اند.

رئیس پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی اظهار داشت: در رصدهای اطلاعاتی مخفیگاه متهم اصلی پرونده شناسایی و با هماهنگی های قضائی درکمتر از 24 ساعت در مخفیگاهش در حوالی شهرک ولیعصر دستگیر و به پایگاه پنجم این پلیس امنیت عمومی انتقال یافت.

سرهنگ رشیدی در پایان با بیان اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد، خاطر نشان کرد: تلاش برای دستگیری سایر متهمان این پرونده همچنان در دستور کار پلیس قرار دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟