دزد تازه کار با تصادف ساختگی میلیونر شد

مرد جوان در تصادف ساختگی در اتوبان امام علی (ع) دست به سرقت میلیونی از داخل خودروی مرد جوان زد.

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "علی کنجوریان" رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران گفت: ساعت 10 شب 15 آبان ماه شخصی 38 ساله راننده خودروی سواری در آدرس اتوبان امام علی بین خاوران و محلاتی با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس و تیمی از ماموران گشت کلانتری 114 غیاثی در محل حاضر شدند.

سرقت با تصادف ساختگی

وی عنوان کرد: شاکی با حضور ماموران کلانتری اظهار کرد، در شغل خرید و فروش پلاتین هستم، مقداری پلاتین از مشهد خریده بودم و با خودروی شخصی ام در حال انتقال به بازار بودم که در بین مسیر در اتوبان "امام علی" یک دستگاه خودرو پژو پرشیا نوک مدادی به بهانه تصادف با وی جلوی من را گرفت و پس از درگیری متوجه شدم پلاتین ها از داخل خودرو سرقت شده است.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ ابراز داشت : کارآگاهان به محل وقوع جرم اعزام موفق شدند در تحقیقات میدانی شماره پلاک خودرو را بدست آورند که با استعلام شماره پلاک خودرو هویت مالک آن به اسم یعقوب 39 ساله فاقد سابقه کیفری شناسایی و تصویر متهم به روئیت شاکی رسید و مورد شناسایی قرار گرفت.

دستگیری دزد تازه کار

این مقام انتظامی توضیح داد : پس از اخذ مجوز قضائی یعقوب در مخفیگاهش دستگیر و در تحقیقات پلیسی منکر هرگونه سرقت شده ولی پس از روئیت فیلم دوربین مدار بسته و مواجهه با شاکی لب به اعتراف گشود و ضمن اقرار به سرقت 500 میلیون ریال جعبه حاوی پلاتین از داخل خودرو شاکی معترف شد، در مسیر حرکت با شاکی درگیری داشتم که پس از پیاده شدن از خودرو در هنگام در گیری یک جعبه از داخل خودرو شاکی برداشتم که بعدا متوجه شدم داخل آن مقداری پلاتین بوده، قصد برگرداندن اموال را داشتم که دستگیر شدم.

سرهنگ کنجوریان افزود: پلاتین های مسروقه در بازرسی منزل متهم کشف و تحویل مال باخته شد و متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟