زورگیری خشن در روز روشن / رییس باند دستگیر شد

5 سارق خشن در روز روشن به سراغ مرد جوانی رفتند و با تهدید و کتک کاری دست به زورگیری زدند.

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "جلیل موقوفه ای" رئیس پلیس پیشگیری تهران گفت: ساعت 15 روز گذشته یکی از شهروندان به مرکز فوریت های پلیسی تماس و از زورگیری مرد جوانی با همکاری 5 تن از همدستانش شکایت و درخواست نیروهای پلیسی کرد. بلافاصله گشت انتظامی کلانتری 153 شهرک ولیعصر(عج) که در همان محدوده در حال گشت زنی بودند، به نشانی اعلامی اعزام شدند.

زورگیری از مرد جوان در روز روشن

وی عنوان کرد: شاکی با حضور ماموران اظهار کرد، در حال گذر از خیابان بودم که مرد جوانی به من نزدیک و با همکاری 5 تن از همدستان با ضرب و جرح کردنم، گوشی موبایل و مبلغ 380 هزار تومان وجه را از من زورگیری و از محل گریختند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به اینکه مال باخته موفق شده اند تصویری از مشخات ظاهری متهم اصلی را به خاطر بسپارد، افزود: تحقیقات پلیسی آغاز و در رصدهای اطلاعاتی پاتوق متهم اصلی شناسایی و ماموران کلانتری موفق شدند وی را که در پاتوقش مخفی شده بود، دستگیر کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در بررسی های بیشتر اموال سرقتی از متهم کشف و متهم در همان بازجوئی اولیه به جرم ارتکابی معترف شد، افزود: شاکی نیز در کلانتری متهم را سارق اموالش معرفی کرد.

وی افزود: تحقیقات پلیسی برای دستگیری سایر همدستان وی و کشف سایر جرائم مشابه ادامه دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟