زن موقت با فیلم سیاه مرد تهرانی چه کرد؟! / اعتراف سیمین و 2 نوچه اش !

زن صیغه ای وقتی شوهرش را برهنه جلوی دوربین مخفی قرار داد 2 نوچه اش همراهش شدند تا پول های محمد را به سرقت ببرند.

سیمین خود را حق به جانب مب ذانست محمد را به خانه اش کشاند و از او در حالیکه برهنه بود فیلم مخفی گرفت و به باجگیری دست زد.

به گزارش رکنا،رسیدگی به پرونده سرقت و اخاذی از مرد 60 ساله به نام محمد با شکایت وی نزد بازپرس احمدزاده در دادسرای ناحیه 34 آغاز شد.

شاکی در طرح شکایت خود به ماموران گفت:«مدتی قبل همسرم به سرطان مبتلا شد و تحت درمان بود.در دوران بیماری همسرم در یک سایت همسریابی در شبکه مجازی با یک خانم به نام سیمین آشنا شدم و او را به عقد موقت خود در آوردم.چند بار صیغه محرمیت خود را با او تمدید کردم تا اینکه حال همسرم خوب شد و از همسر موقتم خواستم که رابطه مان را تمام کنیم.»

برای کمک به همسر صیغه ای رفتم و گرفتار فیلم سیاه شدم

شاکی در ادامه گفت:«مدتی بعد از قطع شدن ارتباطمان همسر موقتم باز با من تماس گرفت و از من خواست برای کودکش دارو ببرم.من هم فقط به خاطر بچه قبول کردم.اما بعد از اینکه وارد خانه شدم دو مرد که خودشان را خوهرزاده خانمم معرفی کردند وارد خانه شدند.آنها من را با چاقو تهدید به مرگ کردند و دو ساعت من را در خانه حبس کردند. بعد با تهدید چاقوسه فقره چک ۱۰۰ میلیون تومانی و یک چک ۲۰ میلیون تومانی از من گرفتند.یک سفته ۱۵۰ میلیون تومانی گرفتند. ۶۰ میلیون تومان موجودی حسابم را هم سرقت کردند.به این نحو که رمز کارتم را گرفتند و یکی با زن ماند داخل خانه و دیگری رفت و پول ها را انتقال داد. بعد گوشی ام را برداشتند من را برهنه کردند گذاشتند کنار زن و از من فیلم سیاه گرفتند.»

شاکی در ادامه گفته بود که سارقان با تهدید انتشارفیلم سیاه از وی خواسته اند که اقدام به شکایت نکند و بعد از آن روز چند بار دیگر از وی اخاذی کرده اند.اما او سرانجام برای پس گرفتن چک های 100 میلیون تومانی اقدام به شکایت کرد.

دستگیری سارقان

با اطلاعاتی که مرد 60 ساله از سارقان در اختیار قرار داد،آن سه نفر دستگیر شدند و سیمین در اعتراف گفت:«آن دو مرد خواهرزاده های من نیستند و از آشنایان من هستند.زمانی که عقد موقت من با محمد پایان گرفت،او چند بار من را کتک زد و حق و حقوقم را نمی داد.برای همین نقشه سرقت و اخاذی از او را کشیدیم.اما فیلم سیاه در کار نبود.»

دو سارق جوان هم در تائید حرف های زن به سرقت و اخاذی از محمد اعتراف کردند.هر دو سارق سابقه کیفری دارند.آنها ادعا کردند که زن جوان به آنها گفته بوده 250 میلیون بابت مهریه از محمد طلبکار است اما بعد از اجرای نقشه اخاذی فقط 6 میلیون تومان به دو جوان داد که آن هم بابت طلب قبلی بود.

بعد از پایان تحقیقات برای متهمان قرار قانونی صادر شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟