سرقت 3 میلیارد تومانی از خانه زن وشوهر جوان در پاسداران

به گزارش رکنا، اواخر اردیبهشت امسال زنی با مراجعه به کلانتری 102 پاسداران از سرقت 3 میلیاردی پول و طلا و اموال باارزش خانه‌اش خبر داد. پس از این شکایت کارآگاهان برای کشف جرم راهی محل سرقت شدند و با مشاهده دوربین‌های مداربسته ساختمان همسایه که مشرف به محل جرم بود، با مراجعه به مدیر ساختمان از وی فیلم روز قبل را درخواست کردند اما وی اظهار داشت دوربین در صبح روز جمعه به صورتی کاملاً غیرعادی در دو مرحله فرمت شده و هیچ گونه سابقه‌ای از روز‌های قبل در دستگاه وجود ندارد.

کارآگاه «سعید مجیدی»، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی بیان داشت: همین موضوع باعث حساسیت کارآگاهان شد و علت حذف اطلاعات حافظه دستگاه را از سرایدار ساختمان جویا شدند که وی گفت در حال آموزش و نحوه کار دستگاه DVR به سرایدار جدید بوده و اتفاقی برق ساختمان رفته و حافظه دستگاه پاک شده است. با توجه به تناقض‌گویی‌های سرایدار، دستگاه برای بازگردانی محتویات حذف شده به پلیس آگاهی انتقال یافت، پس از بازگردانی اطلاعات و مشاهده فیلم بیرون و داخل ساختمان در زمان وقوع سرقت معلوم شد سرایدار سرقت را مرتکب شده است و صبح روز بعد نیز برای کتمان موضوع ابتدا‌ هارد دستگاه را فرمت و سپس برق را قطع و وصل می‌کند تا پاک شدن فیلم‌ها طبیعی جلوه کند.

سرایدار پس از دستگیری ضمن اعتراف به سرقت گفت: حدود 6 سال است که هر روز به درخواست شوهر شاکی به خانه آنها می‌رفتم و کارهای خدماتی برایشان انجام می‌دادم من همیشه خود را مدیون محبت‌های شاکی و شوهرش می‌دانم. اما وقتی قرار شد سرایدار جدید برای خانه بیاورند، تصمیم به سرقت گرفتم و شب حادثه وقتی صاحبخانه بیرون رفت چون در جریان خراب بودن در ورودی ساختمان آنها بودم، با هل دادن در وارد حیاط شدم و پس از آن در داخلی را با پیچ گوشتی باز کردم و با جست وجو در داخل اتاق خواب‌ها، مقادیری طلا و سکه پیدا کردم. بعد هم از آنجا فرار کردم. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟