اعدام برای قاتل پریناز زن بی نوا / قاتل دوست شوهر او بود + عکس

زن جوانی به نام پریناز  در جنوب تهران به قتل رسید.

به گزارش رکنا، اوایل زمستان سال 97 زن جوانی به نام پریناز در خانه اش در جنوب تهران زخمی شد. همسایه ها که با شنیدن فریاد کمک خواهی زن جوان به خانه وی رفته بودند با مرد جوانی روبه رو شدند که صورتش را بسته بود و چاقو دردست می‌خواست از آنجا بگریزد.

مرد جوان از سوی همسایه ها بازداشت شد و پیکر خونین پریناز به بیمارستان منتقل شد .اما تلاش پزشکان برای نجات وی بی نتیجه ماند و پریناز به خاطر بریدگی شاهرگ گردن جان سپرد.

مرد جوان به نام هومن که از دوستان همسر پریناز بود به جنایت کینه جویانه اعتراف کرد اما مدعی شد قصد قتل نداشته است.

وی گفت نیمه شب به خانه دوستش رفته بود تا روسری همسر دوستش را به عنوان نشانه از آنجا بردارد اما ناخواسته مرتکب قتل شد.

در حالیکه هومن به بازسازی صحنه جرم پرداخته بود برای وی کیفرخواست صادر و پرونده اش به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد .

در جلسه رسیدگی به این پرونده که در شعبه دوم برگزار شد اولیای دم برای هومن حکم قصاص خواستند.

متهم در تشریح جزئیات ماجرا گفت :من و همسر پریناز به نام پویا از بچگی با یکدیگر دوست بودیم .اما او در همان بچگی یک بار به من تعرض کرد ومن از ترسم سکوت کردم و حرفی به خانواده‌ام نزدم .در این سال‌ها همیشه کابوس میدیدم و در شوک ماجرا بودم .من نمی دانستم چرا دوستم دست به چنین کاری زده است. چند سال از این ماجرا گذشت و من و پویا همچنان رابطه دوستی مان را با هم ادامه دادیم.

قتل هولناک پریناز در تهران

وی ادامه داد: چند سال قبل در حالی که هر دو ما ازدواج کرده بودیم بار دیگر با هم اختلاف پیدا کردیم .پویا به همه بچه‌ محل ها گفته بود در کودکی مرا آزار داده و آبروی مرا در محل برده بود. به همین خاطر تصمیم گرفتم از او انتقام بگیرم.

این متهم گفت: در محله ما وقتی می خواهند یک نفر را بی آبرو کند روسری همسرش را برمیدارند .من تصمیم گرفتم به خانه پویا بروم و روسری همسرش را بردارم تا اگر او بار دیگر پشت سرم حرف زد و آبرویم را برد ، روسری همسرش را به عنوان نشانه به بچه‌های محل نشان بدهم و آبروی او را ببرم .

هومن در تشریح جزئیات ماجرا گفت: آن شب در حالی که صورتم را پوشانده بودم وارد خانه پویا شدند اما یکباره همسرش مرا دید و شروع به جیغ و فریاد کرد. من که ترسیده بودم با چاقویی که همراه داشتم یک ضربه به گردنش زدم اما واقعا قصد کشتن او را نداشتم .من قبول دارم از پویا کینه به دل داشتم و می‌خواستم از او انتقام بگیرم اما هرگز راضی به مرگ همسرش نبودم .من فقط میخواستم روسری همسر او را بردارم تا اگر بار دیگر مرا بی آبرو کردی آبرویش را در محل ببرم.باور کنید قتل همسر او اتفاقی رخ داد و من از ترسم چاقوکشیدم.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و با توجه به مدرک های موجود در پرونده هومن را به قصاص محکوم کردند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟