دستگیری دالتون های نیشابور / خودروهای پارک شده در امان نبودند

دالتون های شرور در  نیشابور به دام قانون افتادند.فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور گفت:شب گذشته در پی گزارش شرارت 3 شرور موتورسوار در خیابان 17 شهریور نیشابور به فوریت های پلیسی 110 ،بلافاصله دستورات لازم برای برخورد قاطعانه با عاملان این بی نظمی صادر شد.
به گزارش رکنا، سرهنگ حسین دهقان پور افزود:ماموران انتظامی در کوتاه ترین زمان در محل حاضر و بررسی های آنها نشان می داد این افراد شرور با سلاح سرد به 7خودرو پارک شده در کنار خیابان خسارت وارد کرده و متواری شده اند.
سرهنگ دهقان پورگفت:تیم های مشترک کلانتری 13،یگان امداد،پلیس امنیت عمومی و پلیس آ گاهی نیشابوردر این عملیات به طور ویژه وارد عمل شدند و کمتر از یک ساعت عاملان این شرارت خیابانی شناسایی و ساعت یک بامداد امروز دستگیر شدند.
این مقام انتظامی خاطر نشان کرد :شهروندانی که از این متهمان شکایتی دارند می توانند هر چه سریع تر به کلانتری 13واقع در بلوار جانبازان مراجعه کنند.
سرهنگ دهقان پور با اشاره به این که متهمان برای رسیدن به سزای عمل خود به مراجع قضایی معرفی می شوند گفت:نظم و امنیت شهروندان فهیم و قانون مدار نیشابور خط قرمز پلیس است و به پشتوانه همکاری مردمی و پشتیبانی دستگاه قضایی به افرادی که بخواهند آرامش و امنیت مردم را خدشه دار کنند فرصتی برای جولان و خودنمایی نخواهیم داد و با برخورد قاطعانه و قانونی خادمان امنیت روبرو خواهند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟