این مرد را می شناسید ؟! / او رفت سگ بخرد برنگشت! + عکس

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، 27 دی ماه سال 97 ،مهدی 37 ساله به مراسم ختم یکی از بستگانش رفت و عصر همان روز در تماس با خانواده اش عنوان کرد که همراه یکی از دوستانش برای خرید سگ به لواسان می رود.

مهدی سوار بر خودروی دوستش که حمید نام دارد به منطقه لواسان رفتند و قرار بود در آنجا حمید یک سگ برای باغش بخرد و شب با هم به تهران بازگردند اما بعد از گذشت چند ساعت خانواده مهدی هر چه به موبایل پسرشان تماس گرفتند جوابی نشنیدند.

ناپدید شدن معمایی پسر 37 ساله در لواسان

خانواده مهدی هرچه به موبایل پسرشان تماس گرفتند جوابی نشنیندند و بعد از آن گوشی موبایل خاموش و نگرانی لحظه به لحظه بیشتر می شد تا اینکه خانواده پسر جوان به اداره پلیس رفتند و برای پیدا کردن فرزندشان درخواست کمک کردند.

ماموران در گام نخست خانواده مهدی را هدف تحقیق قرار دادند که مشخص شد مهدی پس از آخرین تماس همراه دوستش به لواسان رفته و دیگر کسی از سرنوشت او اطلاعی ندارد.

تحقیقات ادامه داشت و ماموران به هر جایی که احتمال می دادند این پسر جوان مراجعه کرده باشد سرکشی کردند اما ردی به دست نیامد تا اینکه فردای آن روز ماموران به سراغ حمید رفتند.

حمید وقتی پیش روی ماموران قرار گرفت از اینکه دوستش به خانه بازنگشته شوکه شد و گفت: مهدی دوست صمیمی ام بود و با هم برای معامله یک سگ به لواسان رفتیم در باغمان بودیم که فروشنده سگ به خاطر بارش برف تماس گرفت و قرار را کنسل کرد به همین خاطر همراه به مهدی به سمت تهران حرکت کردیم.

پسر جوان ادامه داد: در مسیر بارش برف زیاد بود و مجبور شدیم در کنار جاده توقف کنیم که من از مهدی خواستم داخل خودرو منتظر باشد تا من به جستجو بپردازم و زنجیر چرخ بگیرم اما وقتی بازگشتم دیدم مهدی نیست و تا چند متر اطراف خودرو را جستجو کردم اما اثری از او پیدا نکردم و فکر می کردم با توجه به اینکه مدت زمانی از رفتن من گذشته او سوار خودروهای عبوری شده و به خانه بازگشته است.

پلیس از مردم کمک خواست

حمید مدتی به عنوان مظنون در پرونده ناپدید شدن مهدی در بازداشت پلیس قرار داشت و ماموران در گام بعدی به سراغ جسدهای ناشناس رفته و اما هیچ سرنخی از پسر گمشده به دست نیامد.

کارآگاهان که بیمارستان ها، بهزیستی، پزشکی قانونی و هر محل دیگری که احتمال می دادند مهدی به آنجا منتقل شده باشد مراجعه کردند اما ردی از او به دست نیامد و در ادامه حمید نیز به دستور مقام قضایی آزاد شد.

بنا بر این گزارش، بازپرش شعبه هفتم دادسرای امور جنایی تهران در این مرحله با تقاضای چاپ عکس مهدی خرسندوفا خواست تا کسانیکه اطلاعی از سرنوشت این پسر جوان دارند به پلیس یا شعبه 7 دادسرای امور جنایی تهران مراجعه کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟