داروهای ترک اعتیاد کار دست مرد معتاد داد + عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "سعید مجیدی" رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران گفت: پرونده ای با موضوع سرقت از مرکز ترک اعتیاد در محدوده نارمک برای شناسایی متهم یا متهمان پرونده به پایگاه چهارم پلیس آگاهی ارجاع و تیمی از کارآگاهان مسئولیت پرونده را بر عهده گرفتند.

سرقت میلیونی از مرکز ترک اعتیاد

وی عنوان کرد: شاکی اظهار داشت، فردی ناشناسی 5 شهریور ماه به مرکز ترک اعتیاد بنده مراجعه و با تخریب قفل در چوبی و آکاردئونی مقدار قابل توجهی از داروهای ترک اعتیاد و آرام بخش به ارزش بیش از 150 میلیون تومان سرقت کرده اند.

وی عنوان کرد : کارآگاهان در گام اول تحقیقات به محل وقوع سرقت اعزام و در بررسی های اولیه متوجه شدند، سارق در ساعت 2:40 بامداد با یک خودروی پراید سفید رنگ به محل مراجعه و با کلید در ورودی ساختمان را باز کرده است و سپس به طبقه دوم مراجعه و با تخریب در ورودی و در آکاردئونی، اموال شاکی را سرقت و از محل گریخته است.

دستگیری سارق افیونی

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی با اشاره به اینکه در ادامه تحقیقات پلیسی هویت سارق شناسایی شد، ابراز کرد: پس از اخذ دستور قضائی متهم در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از منزل وی مقداری فراوانی اموال مسروقه کشف شد.

این مقام انتظامی افزود: متهم اظهار کرد، حدود یک ماه قبل از سرقت برای تهیه داروی ترک اعتیاد به کلینیک مراجعه کردم و با کشیدن نقشه ای به محل مراجعه و با یک شاه کلید که از قبل داشتم در ساختمان را بازکردم.

سرهنگ مجیدی با بیان اینکه در ادامه تحقیقات پلیسی مالخر اموال سرقتی نیز شناسایی شد، اضافه کرد: هر 2 متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟