قاتل بی رحم ستایش15 ساله و مادربزرگش دستگیر شد / علت قتل چه بود؟

به گزارش رکنا، غلامرضا جعفری ، فرمانده انتظامی هرمزگان اظهار کرد:در پی وقوع یک فقره قتل عمد در یکی از محلات شهرستان بندرلنگه در آذرماه سال جاری؛ بلافاصله فرمانده شهرستان به همراه ماموران به محل اعزام که با جسد بی جان وغرق به خون دو زن و دو کودک روبرو شدند.

این مقام انتظامی افزود:با حضور در صحنه جرم مشاهده شد دو خانم۶۵و۱۵ساله با اصابت جسم سخت به سر به قتل رسیده و جسد خون آلود آنان در منزل می باشد و بنا به اظهارات اهالی و همسایگان وعوامل اورژانس حاضر در صحنه دو پسربچه ۲ و۸ساله نیزاز ناحیه سر مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

جعفری با اشاره به اینکه خانم میانسال مادربزرگ سه نفر دیگر بوده و با هم در یک منزل زندگی می کردند،اظهار کرد: پس از وقوع قتل فردی که خواستگار دختر جوان بوده به عنوان مظنون معرفی و متأسفانه توسط برخی از رسانه ها و به نقل از منابع غیررسمی به عنوان قاتل معرفی و انعکاس داده شد.

فرمانده انتظامی هرمزگان با تأکید بر اینکه با توجه به ماهیت بعضی از پرونده ها و امکان ایجاد خلل در پرونده ، پلیس تا رسیدن پرونده به حصول نتیجه مدنظر امکان اطلاع رسانی ندارد، خاطر نشان کرد:کارآگاهان پلیس بندرلنگه با تحقیقات ویژه پلیسی و اقدامات اطلاعاتی قاتل ۴۱ساله اهل یکی از استان های غربی کشور را شناسایی و پس از ردگیری او در استان های مختلف کشور در نهایت با همکاری پلیس آگاهی استان در بندرعباس دستگیر و به پلیس آگاهی بندرلنگه منتقل کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در ابتدا قاتل منکر هرگونه عمل مجرمانه ای شد اما پس از روبرو شدن با مستندات موجود،درنهایت پرده از این جنایت هولناک برداشت وبه بزه انتسابی اعتراف و در حضور بازپرس اقدام به بازسازی صحنه قتل کرد.

جعفری با اشاره به اینکه قاتل دارای آشنایی وارتباط و رفت وآمد قبلی با بستگان مقتولین بوده و با انگیزه بازپس گیری و برداشتن مدارک وارد منزل شده و پس از مواجه شدن با افراد خانواده و مقاومت آنها به این جنایت هولناک دست زد،گفت:پلیس با اشراف کامل اطلاعاتی اجازه نخواهند داد، قانون شکنان و مخلان امنیت عمومی آرامشی در سطح جامعه داشته باشند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟