همه چیز درباره بازداشت نیلی افشار در مالزی

21 آذرماه بود که خبر دستگیری نیلی افشار در برخی سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.
پیگیری ها از پلیس حاکی از آن است که نیلی افشار در خارج از کشور دستگیر شد اما به ایران استرداد نشد. گرچه پیگیرها ادامه دارد؛ چرا که دستگیری متهمان بین المللی و صدور اعلان قرمز از اقدامات پلیسی است اما استرداد، علاوه بر دیپلماسی به روابط دیپلماتیک و مسائل قضائی کشورها مرتبط است.نیلی افشار هنوز دستگیر نشده و او در ازمیر ترکیه پنهان شده است.

نیلی افشار در ازمیر ترکیه مخفی شده است / آخرین خبر از نیلی افشار

به گزارش رکنا، پلیس بین الملل برای نیلی افشار که یکی از تبلیغ‌کنندگان و گردانندگان سایت های شرط‌بندی محسوب می‌شود، اعلان قرمز صادر کرده اما هنوز این متهم دستگیر نشده است.
برای نیلی افشار که یکی از تبلیغ‌کنندگان و گردانندگان سایت‌های شرط‌بندی محسوب می‌شود، اعلان قرمز صادر شده است و وی در زمان حاضر تحت تعقیب پلیس بین‌الملل قرار دارد.
یک منبع آگاه اطلاع داد که نیلی افشار در شهر ازمیر ترکیه مخفی شده و هنوز دستگیر نشده است و پلیس بین‌الملل فقط برای دستگیری او اعلان قرمز صادر کرده است و اخباری که در فضای مجازی مبنی بر دستگیری نیلی افشار منتشر می‌شود، صحت ندارد.
این متهم مدت‌ها با یکی دیگر از گردانندگان سایت‌های قمار و شرط‌بندی در ارتباط بوده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

کدخبر: 644870 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟