مرگ تلخ 2 برادر تهرانی در خانه مجردی / زن همسایه فاش کرد + جزئیات

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، شامگاه دوشنبه اول دی ماه امسال ماجرای گازگرفتگی مرگبار 2 برادر در یک خانه قدیمی در جنوب تهران به بازپرس ویژه قتل و ماموران پلیس تهران گزارش شد.

بدین ترتیب تیمی از ماموران به دستور بازپرس مصطفی واحدی برای تحقیق وارد عمل شدند و ماموران در ابتدا به سراغ همسایه طبقه اول ساختمان قدیمی که زن جوانی بود رفتند و این زن به ماموران گفت: این 2 برادر 33 و 35 ساله در طبقه بالای خانه مان زندگی مجردی می کردند و همیشه سر و صدا از خانه شان به گوش می رسید و با دوستانشان دور هم جمع می شدند.

وی افزود: 2 روز بود که از آنها خبری نبود و نگران آنها شده بودم که به طبقه بالا رفتم و با توجه به اینکه در ورودی شیشه ای بود از پشت شیشه نگاه کردم که دیدم 2 برادر در وسط سالن پذیرایی خوابیدند و هرچه به در زدم و صدایشان کردم هیچ حرکتی نکردند.

این زن ادامه داد: نگران بودم و به سراغ همسایه ها رفتم و از آنها کمک خواستم که با پلیس و اورژانس تماس گرفتیم و وقتی وارد خانه شدیم بوی شدید گاز همه جا را گرفته بود و امدادگران نیز درهمان بررسی های ابتدایی علت مرگ این 2 برادر را گازگرفتگی اعلام کردند.

بنا بر این گزارش، بازپرس واحدی از شعبه 11 دادسرای مور جنایی تهران دستور داد تا جسد 2 برادر برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شود و کارشناسان علت گاز گرفتگی را مورد بررسی قرار دهند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟