اعترافات قاتل وحشی خانواده تویسرکانی +  فیلم بازجویی
حجم ویدیو: 6.64M | مدت زمان ویدیو: 00:01:01

 قاتل خانواده تویسرکانی که 5 عضو یک خانواده را به قتل رسانده بود بعد از دستگیر اعتراف کرد.

به گزارش اختصاصی رکنا، رحمان که تبعه افغان است با همکاری دوستش به نام سلطان 5 عضو یک خانواده تویسرکانی را در گاوداری به طرز فجیعی به قتل رساندند آنها پسر از فرار از تویسرکان در اسلامشهر به دام افتادند.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

رحمان یکی از قاتلان در بازجویی به قتل 5 عضو خانواده تویسرکانی اعتراف کرد و گفت: من و سلطان از علی آقا صاحبکارمان در گاوداری پول می خواستیم و به خاطر اختلاف مالی همه اعضای خانواده شان را به قتل رساندیم.

رحمان قاتل این خانواده تویسرکانی گفت: بعد از کشتن مادر و 2 پسر علی آقا جسدشان را در چاه انداختیم و خاک روی آنها ریختیم بعد از آن جسدهای علی اقا صاحبکارمان و دخترش را در باغ انداختیم و فرار کردیم.

این قاتل خانواده تویسرکانی در ادامه افزود: بعد از قتل پول سرقت نکردیم فقط گوشی ها را دزدیدیم .

قتل فجیع 5 عضو یک خانواده در تویسرکان

یک هفته پس از قتل 5عضو خانواده‌ای در تویسرکان، تازه‌ترین اعترافات یکی از متهمان نشان می‌دهد این جنایت با انگیزه مالی اتفاق افتاده است.

قتل خانوادگی در تویسرکان
به‌گزارش رکنا، از روز دوشنبه هفته قبل که 5عضو خانواده‌ای در روستای مرادآباد تویسرکان واقع در استان همدان ناپدید شدند و اجساد آنها یکی پس از دیگری در اطراف گاوداری‌شان پیدا شد، مردم شهر هنوز در شوک این حادثه هستند. پلیس در همان بررسی‌های اولیه به شواهدی دست یافت که نشان می‌داد 2کارگر افغانستانی عاملان قتل عام این خانواده هستند و چند روز بعد یکی از آنها در تهران دستگیر شد.

قتل خانوادگی در تویسرکان

متهم بازداشت شده در تازه‌ترین اعترافاتش، اختلاف مالی را انگیزه‌اش از ارتکاب این جنایت اعلام کرده است. او گفت: بر سر حقوقی که از صاحب گاوداری طلب داشتیم با دوستم تصمیم گرفتیم آنها را به قتل برسانیم. وی توضیح داد: اتاقی که ما در آن زندگی می‌کردیم نزدیک محل زندگی صاحبکار و اعضای خانواده‌اش بود.

روز حادثه ما ابتدا صاحبکار، دختر و پسرش را در بیرون از گاوداری و در زمین‌های کشاورزی‌شان به قتل رساندیم. ما آنها را جدا جدا گیر انداخته و نقشه‌مان را عملی کردیم. در ادامه به سراغ پسر بزرگ‌تر و همسرش که در خانه بودند رفتیم و آنها را هم به قتل رساندیم.

ما از صاحبکارمان پول طلب داشتیم و به همین دلیل 5گوشی موبایل که متعلق به مقتولان بود و حدود یک کیلو زعفران از آنجا سرقت کردیم و دو نفری به تهران آمدیم تا اینکه من دستگیر شدم و از همدستم هم خبری ندارم. با وجود اعترافات متهم درباره نقش همدستش در جنایت، شواهد نشان می‌دهد که او عامل اصلی قتل خانواده تویسرکانی است. به‌همین دلیل وی در بازداشت به سر می‌برد و بازجویی‌ها از او برای کشف حقیقت در جریان است.روز گذشته این خانواده تویسرکانی به خاک سپرده شدند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

خاکسپاری خانواده تویسرکانی که به قتل رسیدند

 

قتل عام در تویسرکان

 

آیا این خبر مفید بود؟